قیمت خودرو امروز ۷ بهمن ماه + جدول

قیمت خودرو امروز ۷ بهمن ماه + جدول

حاشیه بازار خودرو این روزا پر جنب و جوش شده و قیمتا به صورت روزانه تعیین می شه. نگاهی به صفحات نیازمندیها نشون دهنده یه موضوع س و اون نبود وجود قیمت مشخص واسه خودرو صفره.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ماکسیما ۹۵ میلیون، ویتارای خودکار ۱۰۰ میلیون، ویتارای دنده ای ۹۴ میلیون، مگان ۷۰ میلیون و نیسان تیانا به ۱۲۱ میلیون تومن رسیدن. مزدا ۲ و مزدا ۳ هم بدون تغییر ۵۹ میلیون و۱۰۰ میلیون تومن باقی موندن.

در ادامه جدول قیمت خودروای در هفته گذشته آمده:

نام خودرو

قیمت( میلیون تومن)

سوزوکی گرندویتارا- فول

۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۶- تیپ ۲

۳۴,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۶- تیپ ۶

۴۵,۰۰۰,۰۰۰

پژو۲۰۶- صندوق دار V20

۳۰,۵۰۰,۰۰۰

پژو۲۰۶- صندوق دار V8

۳۸, ۰۰۰, ۰۰۰

پژو۲۰۶- صندوق دار v9

۴۷,۰۰۰,۰۰۰

پژو ۲۰۷i- اتومات

۵۱,۰۰۰,۰۰۰

پژو۴۰۵- دوگانه سوز

۲۲,۵۰۰,۰۰۰

پژو ۴۰۵- بنزینی

۲۰,۰۰۰,۰۰۰

سمند EF7

۲۱,۴۰۰,۰۰۰

پژو پارس -بنزینی

۳۷,۰۰۰,۰۰۰

پژو پارس- دو گانه سوز

۲۷, ۵۰۰, ۰۰۰

مگان ۲۰۰۰ سی سی

۷۰,۰۰۰,۰۰۰

ماکسیما

۹۵,۰۰۰,۰۰۰

تندر E2، پارس خودرو

۳۲,۵۰۰,۰۰۰

تندر E1

۲۷,۵۰۰,۰۰۰

تویوتا کرولا

۹۰, ۰۰۰ , ۰۰۰

اوریون

۱۵۰, ۰۰۰, ۰۰۰

سوناتا- ۲۰۱۲

۱۳۰ , ۰۰۰ ,۰۰۰

آزرا

۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰

IX55

۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰

سانتافه

۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰

کیا اسپورتیج

۱۲۷ , ۰۰۰ , ۰۰۰

اپتیما

۱۳۰, ۰۰۰, ۰۰۰

پراید ۱۱۱

۱۵,۵۰۰,۰۰۰

تیبا

۱۸,۵۰۰,۰۰۰

***

خودروهای گرانتان رو گران تر کنین؟! +جدول قیمتا

این در حالیه که هنوز خودروسازان با تشنه نگه داشتن بازار و حتی در جایی که به خواسته اصلی خود (دسترسی با ارز مبادله ای واسه واردات و قیمت گذاری) رسیده ان، بیشترین سود رو از فشار وارده بر بازار خودرو می برند. قیمت خودرو در هفته های گذشته و از زمان اعلام قیمت گذاری خودرو با ارز مبادله ای واقعا، سر به فلک می گذارد. این در حالیه که هنوز خودروسازان با تشنه نگه داشتن بازار و حتی در جایی که به خواسته اصلی خود (دسترسی با ارز مبادله ای واسه واردات و قیمت گذاری) رسیده ان، بیشترین سود رو از فشار وارده بر بازار خودرو می برند.

در دو هفته گذشته که از قیمت گذاری خودرو براساس ارز مبادلاتی و اعلام رسمی اون می گذره، بازار آزاد خودرو در فشار کمبود عرضه از طرف خودروسازان شدیدا ملتهب شده و قیمت خودرو ها تقریباً روزانه در حال زیاد شدنه.

بنا بر این گزارش، هم حالا می توان اختلاف قیمت میانگین هفت تا هشت میلیونی رو در قیمت رسمی و غیر رسمی در بازار آزاد دید؛ حال اون که هنوز نه فقط خودروسازان با رسیدن به درخواست خود واسه زیاد شدن قیمت، عرضه رو افزایش نداده ان، بلکه تو یه اقدام عجیب فروش فوری و نقدی رو ـ که تا همین زمان هم ً نبود ـ رسماً متوقف و موکول به تعیین تکلیف پایانی قیمت گذاری کرده ان؛ تکلیفی که هنوز پس از مدت دو هفته روشن نشده!

در همین حال، قیمت ها در بازار آزاد ـ که از اعلام قیمت گذاری خودرو با ارز مبادلاتی شروع به افزایش کرده بود ـ بازم و شدیدا در حال زیاد شدنه: قیمت های امروز خودروهای پر تقاضا کننده در بازار آزاد به توضیح زیره:

این قیمت ها در حالی بازم در حال زیاد شدنه که هنوز حتی مشخص نشده که قیمت گذاری طبق اندازه ارز مبادلاتی تا چه درصدی در قیمت هر خودرو موثر هستش

***

پراید به ۱۷ میلیون و۵۰۰ هزار تومن رسید!!

قیمت پراید در حاشیه بازار از ۱۷.۵ میلیون گذشت و دلیل اصلی اون هم نبود عرضه مناسب از طرف تولیدکننده س.

حاشیه بازار خودرو این روزا پر جنب و جوش شده و قیمتا به صورت روزانه تعیین می شه. نگاهی به صفحات نیازمندیها نشون دهنده یه موضوع س و اون نبود وجود قیمت مشخص واسه خودرو صفره.

براساس این گزارش شاخص قیمت این خودرو تو یه سال گذشته از ۸ میلیون تومن به محدوده ۱۸ میلیون تومن رسیده و ۱۱۸ درصد رشد رو تجربه کرده.

فروشندگان خودرو در بازار، دلیل رشد قیمت رو کاهش عرضه در بازار می دونن و مقصر این وضعیت رو تولیدکننده عنوان می کنن.

از دید یکی از نمایشگاه داران خودرو دولت باید واردات خودرو رو آزاد کنه تا خودروای زیر ۲۰ میلیون خارجی هم وارد بازار شن در این صورت تولیدکننده داخلی یا بازار فروش خود رو تقویت می کنه و یا اینکه کیفیت و قیمت خود رو کم می کنه.

جالبه بدونین سایپا براساس آمار انجمن خودروسازان در ۹ ماه اول امسال تولید پراید رو ۵۲ درصد کاهش داده.

***

شروع پیش فروش مگان، تندر ۹۰ و پارس تندر آپشنال/ مشتریان دیگه نگرانی ای ندارن

شرکت پارس خودرو پیش فروش اینترنتی اجناس گروه رنو خود رو به شکل آپشنال از فردا شروع می کنه.

بر همین پایه امیرحسن امیری، مدیر بازاریابی و فروش برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه معمولاً در فصل تابستون هموطنان واسه سفرهای تابستانه اقدام می کنن و بسیاری در این زمان تصمیم به تعویض و یا خرید خودروی نو می گیرن، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تصمیم بر اون شد تا از هم حالا نگرانی این دسته از مشتریان رو برطرف کنیم .

: به همین منظور پیش فروش اینترنتی آپشنال خودروهای مگان، تندر ۹۰ و پارس تندر با پیش پرداخت های متفاوت و با زمان تحویل تیر، مرداد و شهریورماه سال ۹۲ انجام می شه.

امیری اضافه کرد: به خاطر دسترسی به طور کاملً برابر همه افراد در سراسر کشور و به خاطر راحتی بیشتر واسه مشتریان این پیش فروش به شکل اینترنتی از ساعت ۱۱ فردا شروع می شه.

ایشون تاکید کرد: با در نظر گرفتن اینکه میخواستیم از ورود واسطه ها جهت ثبت نام جلوگیری به عمل بیاریم، محدودیت های کد ملی و غیر قابل صلح بودن رو واسه اون در نظر گرفتیم که علاقمندان جهت اطلاع بیشتر از آپشن ها و شرایط ثبت نام می تونن به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا www.saipagroup.ir مراجعه کنن.

***

شروع پیش فروش سایپا ۱۵۱/دنده های خودکار درمحصولات خودروهای “پلتفرمX۱۰۰ ”

محمد علی قادری گفت بزودی پیش فروش خودرو سایپا ۱۵۱ و خودروای اجناس پلتفرم X۱۰۰ با توانایی تعویض دنده خودکار شروع خواهد گردید.

معاون فروش و بازاریابی سایپا خودرو سایپا ۱۵۱ رو به عنوان دستاوردی جدید در میدون خودروهای سبک تجاری دونست. محمد علی قادری اضافه کرد این خودرو با در نظر گرفتن نوع کاربری ، کم مصرف و اقتصادی بوده و خواسته های مشتریان خود رو جفت و جور می کنه.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا در مورد کارکرد خودروهای پلتفرم X۱۰۰ خودکار اضافه کرد گروه خودروسازی سایپا به خاطر جلب رضایت هر چی بیشتر مشتریان خود، مبادرت به تولید خودروهای دنده خودکار (AMT ) کرده که دلیل رانندگی لذت بخش و پایان خستگی در ترافیک هستش.

این خودروها دارای توانایی تعویض دنده در دو حالت خودکار و دستی بوده و سهولت رانندگی با این اجناس حس مطلوبی رو به مشتریان انتقال میده.

ایشون هم اینکه اضافه کرد از روز دوشنبه پیش فروش این اجناس شروع خواهد گردید و هموطنان گرامی می تونن با مراجعه به سایت فروش اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به نشانیwww.saipagroup.ir و یا نمایندگیای مجازگروه سایپا در سراسر کشور مبادرت به ثبت نام کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *