قوی ترین بینی دنیا +عکس

قوی ترین بینی دنیا +عکس

nose

هوایی که ما تنفس می کنیم از راه دهن یا بینی خارج می شه اما فشاری که بینی وارد می کنه بسیار کمتر از اون هستش که قادر به باد کردن یه بادکنک باشه اما از اونجایی که هیچی نشدنی نیس همین عضو کوچیک هم می تونه خلاف نظر همه عجیب شه.

“جمال تکشلاشویلی” اهل گرجستان فردیه که متفاوت ترین بینی دنیا رو داره اما فرق این بینی از نظر شکل نیس بلکه توانی بیشتر از دهن یه فرد عادی داره.این مرد می تونه خیلی راحت کیسه های آب جوش رو با بینی اش باد کنه.

همونطور که میدونید کیسه های اب جوش از جنسای کلفتی ساخته شدن و باد کردن انا با دهن هم کار ساده ای نیس اما “تکشلاشویلی” کسیه که رکورد باد کردن کیسه آب جوش با بینی رو در اختیار داره.

این مرد دارای شش های بسیار قویه و پزشکان باور دارن عضلات داخلی بدنش به اندازه ای قوی شدن که اگه در دستش جمع شن قدرتی برابر با تانک رو به اون میدن چون تموم نیروی خارج کردن هوا از بینی از  عضلات شش گرفته می شه.

این جوون ۲۳ ساله در سال ۲۰۰۹ تونست در عرض یه دقیقه سه کیسه اب جوش رو تا حد انفجار باد کنه و همین راهی بود تا اسمش وارد کتاب رکوردهای گینس شه. این جوون که یه مربی جودوه راز بینی قدرتمندش رو ورزش بسیار و نرمشای هوازی می دونه.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران رکوردهای گینس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *