قصاب داعش شناسایی شد

قصاب داعش شناسایی شد

به گزارش آلامتو به نقل از العالم ؛ جیمز کومی، رییس “اف بی آی” هویت وملیت قصاب داعش رو معلوم نکرد؛ اما قبلا منابع اطلاعاتی اعلام کرده بودن اون طور که در تصاویر ویدیویی منتشر شده از اون شنیده شده، ایشون لهجه ای انگلیسی مخصوصا لندنی داره.

درتصاویری که داعش از سربریدن جیمز فولی و استیو ساتلاف، دو روزنامه نگار آزاد آمریکایی و دیوید هینس، گروگان انگلیسی منتشر کرده، این مرد نقاب دار رو به دوربین آمریکا و کشورای غربی رو تهدید کرد که اعمال اونا دلیل “اعدام و جون دادن” این افراده.

در فیلم اعدام یکی از خبرنگاران آمریکایی، داعش اعلام کرد که سر بریدن این خبرنگاربه تلافی حملات هوایی جنگندهای آمریکا در عراق بوده.

اعدام آزار دهنده گروگانا به دست تروریستای داعش، محکومیت گسترده در سطح جهان رو به دنبال داشت.

” جیمز فولی” خبرنگار نیویورک تایمز که از نوامبر ۲۰۱۲ میلادی ربوده شده بود از راه فردی نقابدار که با لهجه انگلیسی صحبت می کرد سر بریده شد و ساتلاف ۳۱ ساله هم آگوست ۲۰۱۳ در نزدیکی حلب در کشور سوریه به دست تروریستا ربوده شد.

سنای آمریکا به اتفاق آرا با طرح پرداخت ۱۰ میلیون دلاری واسه کسب اطلاعاتی که به دستگیری آدمایی که در اعدام دو روزنامه نگار آمریکایی از راه داعش دست داشتن، موافقت کرد.

سناتور “مارکو روبیو” گفت: یه راه که می تونه خاطرات “جیمز فولی” و “استیون ساتلاف” رو زنده نگه دارن، سپردن قاتلان شیطانی اونا به عدالته که این اقدام واسه رسیدن به این هدف کمک می کنه.

روبیو که سناتور ایالت فلوریدا و هم ایالتی ساتلافه گفت: خیلی مهمه که این پیغام ارسال شه که آمریکا به طور خستگی ناپذیری کار می کنه تا کشتار این روزنامه نگارا بدون مجازات باقی نمونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *