قرعه ‌کشی لیگ برتر انجام شد

قرعه ‌کشی لیگ برتر انجام شد

در این مراسم که با حضور نمایندگان تیما، مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان رسانه های گروهی در محل ساختمون سازمان لیگ برتر برگزار شد، برنامه یازدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر مشخص شد .

 

مهر : مراسم قرعه کشی یازدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور بعدظهر امروز در محل سازمان لیگ برگزار شد که براساس اون هفتاد و یکمین دیدار سنتی تیمای استقلال و پرسپولیس روز ۲۵ شهریور برگزار می شه.

 

در این مراسم که با حضور نمایندگان تیما، مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان رسانه های گروهی در محل ساختمون سازمان لیگ برتر برگزار شد، برنامه یازدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر مشخص شد که در یکی از این دیدارها تیمای فوتبال استقلال و پرسپولیس روز ۲۵ شهریور و در هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر به مصاف هم میرن. پرسپولیس در دیدار رفت میزبانه.

 

این هفتاد و یکمین دیدار تیمای فوتبال استقلال و پرسپولیسه. در دو دیدار رفت و برگشت لیگ دهم تیم فوتبال استقلال موفق شد حریف خود رو شکست دهد.

 

هم اینکه براساس قرعه کشی امروز سازمان لیگ برتر ، در هفته اول این دوره از رقابتها تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ملوانه و استقلال باید در اصهفان به مصاف سپاهان قهرمون فصل گذشته رقابتها بره.

 

یازدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از روز سه شنبه ۱۱ مردادماه شروع می شه. سپاهان اصفهان مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتره و تیم های داماش گیلان، مس سرچشمه کرمان و فجرمقاومت سپاسی شیراز هم این فصل به جمع لیگ برتری های فوتبال ایران اضافه شده ان.

 

منبع:mehrnews.com

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *