قتل هولناک دختر جویای کار

قتل هولناک دختر جویای کار

زوج جنایتکار که دختر جویای کار رو به روش هولناکی کشته بودن در جلسه محاکمه به تشریح جنایت خود پرداختن.

نهم دیماه سال ۸۹، ماموران پلیس آگاهی ورامین از کشف جسد دختر جوونی در دو منطقه قرچک با خبر شدن.

ماموران پس از حضور در محل به این نتیجه رسیدن عامل یا عاملان جنایت پس از قتل دختر ناشناس جسد اونو تیکه تیکه کرده و در دو منطقه شهر رها کردن.

 

مزمان با کشف جسد، خونواده دخترجوانی به نام آمنه با مراجعه به پلیس از پنهون شدن مرموز دخترشون خبردادند. اونا در شکایت خود گفتن: آمنه دیروز واسه استخدام دریک کارگاه ساخت کمربند از خونه خارج شده و دیگه بازنگشت. با بررسیا پلیسی مشخص شد جسد کشف شده واسه آمنه س. ماموران درادامه به رد یابی آخرین تماسای مقتول پرداخته و دراین رابطه زن و مرد جوونی به نام علی ومریم رو دستگیر کردن. متهمان در اول منکر قتل شده اما درادامه لب به اعتراف کشوده و به قتل آمنه اقرار کردن.

با تکمیل تحقیقات پرونده متهمان با ارسال کیفر خواست واسه محاکمه به شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و زن و مرد جنایت کار صبح امروز پای میز محاکمه قرار گرفتن.

در اول جلسه دادگاه که به ریاست قاضی اصغر عبد اللهی برگزار شد، خانوم کاکلی نماینده دادستان با تشریح کیفر خواست گفت: در این پرونده علی متهم به مشارکت در قتل و مریم متهم به معاونت در قتله. هم اینکه متهمان پرونده با اتهاماتی مثل آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار، جنایت بر میت و مباشرت در ضرب و زخم از قصد روبرو هستن. بعد اولیای دم با حضور در جایگاه واسه متهمان درخواست مجازات قانونی کردن. رئیس دادگاه با فهمیدن اتهام به علی از اون خواست به دفاع ازخود بپردازه. متهم هم با رد اتهاماتش گفت: مقتول رو واسه کار به خونه مون دعوت کردیم، بعد از دو ساعت همسرم با اون درگیر شد وبا لیوان دو ضریه به سر آمنه وارد کرد. مریم با داد و فریاد ازمن خواست که با چاقو مقتول رو بزنم، من هم تحت تاثیر حرفش دو ضربه چاقو به کمر دختر جوون زدم. بعد از قتل خونه رو ترک کردم و وقتی صبح برگشتم همسرم جسد مقتول رو درحمام خونه تیکه تیکه کرده بود.

مریم هم در دفاع از خود گفت: وقتی آمنه رو به خونه آوردم، شوهرم طلاش رو دید و وسوسه شد، بخاطر این دست و پای دختر جوون رابا طناب بست و بعد هم با تهدید ازمن خواست با لیوان دو ضربه به سر مقتول بزنم. قرار بود آمنه رو بی هوش کرده و پس از سرقت طلا هاش اونو در مقابل خونه شون رها کنیم، اما نمی دونم چه اتفاقی افتاد که شوهرم اورابا ضربه های کارد کشت.

: من با تهدیدهای همسرم مرتکب این جنایت و انتقال جسد به بیرون از خونه شدم. شوهرم بعد از قتل طلاهای مقتول رو ۷۰ هزارتومان فروخت. من چند وقت قبل از این جنایت از خونه فرار کرده و با علی که تبعه افغانستان بود ازدواج کردم و حالا هم از اشتباهات خود پشیمونم.

بعد از دفاعیات متهمان و وکلای مدافع اونا، دادگاه به صورت غیر علنی ادامه پیدا کرد و با تکمیل تحقیقات قضات ختم رسیدگی به این پرونده اعلام شد.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *