قتل مرد جوان برای ازدواج با همسر مقتول

پسر جنایتکار که واسه ازدواج با زن مورد علاقه اش همسر اون رو کشته بود، هنگام انتقال جسد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر، ساعت ۱۱ شب، ۱۱ فروردین امسال ، چند نفر جوونی ۳۵ ساله رو به همراه خود به کلانتری ۱۶۹ مشیریه آورده و اون رو به مأموران تحویل دادن و مدعی شدن که این فرد مرتکب جنایت شده .

در میان افراد مراجعه کننده به کلانتری ، جوونی به نام ناصر که به همراه پدر و دو نفر از دوستان پدرش به کلانتری مراجعه و جوون ۳۵ ساله به نام میثم رو به مأموران تحویل داده بود ، در اظهاراتش گفت : “من دوست میثم هستم . اون چند ساعت پیش با من تماس گرفت و ازم درخواست کرد تا در انتقال بسته ای به ورامین ، به اون کمک کرده و در ازای اون مبلغ یه میلیون تومن ، از ایشون دریافت کنم . بدون این دست اون دست کردن موضوع رو با بابام در میان گذاشته و از اون درخواست ماشین کردم . بابام که به موضوع مشکوک شده بود ، بیان کرد که به همراه دو نفر از دوستانش منو تا رسیدن به ورامین دنبال می کنه تا اتفاقی واسه من پیش نیاد .

ناصر در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت : ساعت ۹ شب ، به آدرسی در منطقه مشیریه مراجعه کردم . میثم در اونجا منتظر بود و بدون این دست اون دست کردن پس از دیدن من ، درخواست کرد تا واسه انتقال یه تخته فرش که دو سر اون با طناب محکم شده بود به اون کمک کنم . فرش بسیار سنگین بود !! و ما به زحمت تونستیم تا اون رو داخل ماشین بذاریم . پس از قرار دادن فرش در داخل ماشین ، به همراه میثم سوار ماشین شده و به سمت ورامین حرکت کردیم . هنوز چند کیلومتر تا ورامین مونده بود که میثم ازم خواست تا به داخل جاده ای خاکی در منطقه قلعه نو تغییر راه دهم و این در حالی بود که بابام همراه دو نفراز دوستانش از پشت سر به دنبال ما حرکت می کردن . پس از مقداری حرکت در داخل جاده خاکی ، میثم ازم درخواست کرد تا توقف کنم . اون از ماشین پیاده شد و فرش رو از ماشین بیرون کشید . وقتی که میثم در حال خارج کردن فرش از داخل ماشین بود ، متوجه آثار خونی شدم که از داخل فرش بیرون زده بود . بدون این دست اون دست کردن از راه اس ام اس موضوع رو به بابام اطلاع داده و به اون گفتم که به احتمال بسیار زیاد ، در داخل فرش یه جسد بوده .

ناصر در مورد چگونگی دستگیری میثم هم به مأموران گفت : در راه برگشت به سمت مشیریه بودیم که بابام از راه اس ام اس ازم خواست تا ماشین رو متوقف کنم . به محض اینکه ماشین رو متوقف کردم ، بابام و دوستانش به کمک من اومده و میثم رو دستگیر کردیم .

با در نظر گرفتن اظهارات ناصر ، مأموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه به جاده ای فرعی و خاکی در منطقه قلعه نو مراجعه و در اونجا موفق به کشف جسد  فردی حدودا ۴۰ ساله ، در داخل یه تخته فرش شدن .

میثم در اظهارات اولیه مدعی شد که فردش ناشناس با اون تماس گرفته و با ارائه پیشنهاد دو میلیون تومانی از اون خواسته تا جسد رو از خونه ای در منطقه مشیریه به بیابانای دور و بر ورامین منتقل کنه .

با اظهارات ناصر ، مأموران به آدرسی در مشیریه مراجعه و در تحقیقات از محل موفق به شناسایی هویت جسد شدن . با شناسایی محل سکونت مقتول ، همسر ایشون در اظهاراتش بیان کرد : همسرم ( مقتول ) به من گفته بود که با یکی از دوستانش قرار معامله زعفران گذاشته و به این بهونه ازم خواست تا در زمان حضور دوستش ، در خونه نباشم و من هم به درخواست ایشون ساعت ۱۵ و نیم ساعت از خونه خارج شده و به منزل یکی از همسایگان رفتم . حدود ساعت ۲۲ ، زمانیکه همسرم پاسخگوی تماسای تلفنی من نشد ، به خونه مراجعه و فهمیدم که ایشون در خونه حضور نداره و یه تخته فرش داخل اتاق خواب هم ، در داخل اتاق نیس .

با وجود اظهارات همسر مقتول مبنی بر خارج بودن از منزل و بی اطلاعی ایشون از جنایت ، مأموران که با اظهارات ایشون راضی نشده بودن ، مبادرت به دستگیری ایشون کرده و بدون این دست اون دست کردن خبر کشف جسد به قاضی کشیک خاص قتل دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده واسه رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با شروع رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان اداره دهم به تحقیق از میثم به عنوان متهم اصلی پرونده پرداخته و با بررسی فرضیه آشنایی ایشون با همسر مقتول ، اطمینان پیدا کردن که میثم و همسر مقتول با همدیگه آشنا بوده و همدیگه رو می شناسن .

با مشخص شدن رابطه بین میثم و همسر ۲۹ ساله مقتول ، میثم که در برابر دلایل ارائه شده از طرف کارآگاهان چاره ای جز اعتراف و بیان حقیق نداشت ، به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت که جنایت رو به درخواست همسر مقتول و واسه ازدواج با ایشون انجام داده .

میثم در اعترافات خود به کارآگاهان گفت : حدود سه ماه پیش بود که با همسر مقتول آشنا شده بودم تا اینکه پس از گذشت یه مدت ، مریم به من پیشنهاد داد تا همسرش رو به قتل برسانم و من هم که طی این مدت علاقه شدیدی به اون پیدا کرده بودم ، به شرط ازدواج قبول کردم تا همسرش رو به قتل برسانم . ۱۱ فروردین بود که به منزل مقتول رفتم . قبل از اومدن مقتول ، مریم از خونه خارج شد و همسرش حدود ساعت ۱۶ به خونه مراجعه کرد . قبل از اون ، مریم لوله ای آهنی رو در داخل حیاط خلوت به من نشون داده بود و وقتی که مقتول وارد خونه شد ، با همون لوله آهنی ضربه ای به سر مقتول وارد کرده اما با این وجود ، ایشون با من درگیر شد و من هم با چاقو ، ضربه ای به سینه مقتول زدم .پس از ارتکاب جنایت ، در داخل پارک پشت ساختمون با مریم ملاقات کردم . در اونجا مریم ازم خواست تا جنازه همسرش رو هرچه زودتر از خونه خارج کنم که من هم با یکی از دوستانم – ناصر – تماس گرفته و پیشنهاد یه میلیون تومانی رو براش مطرح کردم . ساعت ۱۰ شب بود که ناصر با یه دستگاه خودرو پراید به در خونه مقتول اومد و … . با در نظر گرفتن اعتراف روشن میثم ، همسر مقتول هم به مشارکت در جنایت و طرح پیشنهاد جنایت اعتراف کرد  .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مقابله با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با در نظر گرفتن اعترافات روشن متهمان به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از طرف مقام قضایی صادر و هر دو متهم پرونده واسه انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *