قتل مرد جوان برای ازدواج با همسر مقتول

قتل مرد جوان برای ازدواج با همسر مقتول

پسر جنایتکار که واسه ازدواج با زن مورد علاقه اش همسر اون رو کشته بود، هنگام انتقال جسد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر، ساعت ۱۱ شب، ۱۱ فروردین امسال ، چند نفر جوونی ۳۵ ساله رو به همراه خود به کلانتری ۱۶۹ مشیریه آورده و اون رو به مأموران تحویل دادن و مدعی شدن که این فرد مرتکب جنایت شده .

در میان افراد مراجعه کننده به کلانتری ، جوونی به نام ناصر که به همراه پدر و دو نفر از دوستان پدرش به کلانتری مراجعه و جوون ۳۵ ساله به نام میثم رو به مأموران تحویل داده بود ، در اظهاراتش گفت : “من دوست میثم هستم . اون چند ساعت پیش با من تماس گرفت و ازم درخواست کرد تا در انتقال بسته ای به ورامین ، به اون کمک کرده و در ازای اون مبلغ یه میلیون تومن ، از ایشون دریافت کنم . بدون این دست اون دست کردن موضوع رو با بابام در میان گذاشته و از اون درخواست ماشین کردم . بابام که به موضوع مشکوک شده بود ، بیان کرد که به همراه دو نفر از دوستانش منو تا رسیدن به ورامین دنبال می کنه تا اتفاقی واسه من پیش نیاد .

ناصر در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت : ساعت ۹ شب ، به آدرسی در منطقه مشیریه مراجعه کردم . میثم در اونجا منتظر بود و بدون این دست اون دست کردن پس از دیدن من ، درخواست کرد تا واسه انتقال یه تخته فرش که دو سر اون با طناب محکم شده بود به اون کمک کنم . فرش بسیار سنگین بود !! و ما به زحمت تونستیم تا اون رو داخل ماشین بذاریم . پس از قرار دادن فرش در داخل ماشین ، به همراه میثم سوار ماشین شده و به سمت ورامین حرکت کردیم . هنوز چند کیلومتر تا ورامین مونده بود که میثم ازم خواست تا به داخل جاده ای خاکی در منطقه قلعه نو تغییر راه دهم و این در حالی بود که بابام همراه دو نفراز دوستانش از پشت سر به دنبال ما حرکت می کردن . پس از مقداری حرکت در داخل جاده خاکی ، میثم ازم درخواست کرد تا توقف کنم . اون از ماشین پیاده شد و فرش رو از ماشین بیرون کشید . وقتی که میثم در حال خارج کردن فرش از داخل ماشین بود ، متوجه آثار خونی شدم که از داخل فرش بیرون زده بود . بدون این دست اون دست کردن از راه اس ام اس موضوع رو به بابام اطلاع داده و به اون گفتم که به احتمال بسیار زیاد ، در داخل فرش یه جسد بوده .

ناصر در مورد چگونگی دستگیری میثم هم به مأموران گفت : در راه برگشت به سمت مشیریه بودیم که بابام از راه اس ام اس ازم خواست تا ماشین رو متوقف کنم . به محض اینکه ماشین رو متوقف کردم ، بابام و دوستانش به کمک من اومده و میثم رو دستگیر کردیم .

با در نظر گرفتن اظهارات ناصر ، مأموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه به جاده ای فرعی و خاکی در منطقه قلعه نو مراجعه و در اونجا موفق به کشف جسد  فردی حدودا ۴۰ ساله ، در داخل یه تخته فرش شدن .

میثم در اظهارات اولیه مدعی شد که فردش ناشناس با اون تماس گرفته و با ارائه پیشنهاد دو میلیون تومانی از اون خواسته تا جسد رو از خونه ای در منطقه مشیریه به بیابانای دور و بر ورامین منتقل کنه .

با اظهارات ناصر ، مأموران به آدرسی در مشیریه مراجعه و در تحقیقات از محل موفق به شناسایی هویت جسد شدن . با شناسایی محل سکونت مقتول ، همسر ایشون در اظهاراتش بیان کرد : همسرم ( مقتول ) به من گفته بود که با یکی از دوستانش قرار معامله زعفران گذاشته و به این بهونه ازم خواست تا در زمان حضور دوستش ، در خونه نباشم و من هم به درخواست ایشون ساعت ۱۵ و نیم ساعت از خونه خارج شده و به منزل یکی از همسایگان رفتم . حدود ساعت ۲۲ ، زمانیکه همسرم پاسخگوی تماسای تلفنی من نشد ، به خونه مراجعه و فهمیدم که ایشون در خونه حضور نداره و یه تخته فرش داخل اتاق خواب هم ، در داخل اتاق نیس .

با وجود اظهارات همسر مقتول مبنی بر خارج بودن از منزل و بی اطلاعی ایشون از جنایت ، مأموران که با اظهارات ایشون راضی نشده بودن ، مبادرت به دستگیری ایشون کرده و بدون این دست اون دست کردن خبر کشف جسد به قاضی کشیک خاص قتل دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده واسه رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با شروع رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان اداره دهم به تحقیق از میثم به عنوان متهم اصلی پرونده پرداخته و با بررسی فرضیه آشنایی ایشون با همسر مقتول ، اطمینان پیدا کردن که میثم و همسر مقتول با همدیگه آشنا بوده و همدیگه رو می شناسن .

با مشخص شدن رابطه بین میثم و همسر ۲۹ ساله مقتول ، میثم که در برابر دلایل ارائه شده از طرف کارآگاهان چاره ای جز اعتراف و بیان حقیق نداشت ، به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت که جنایت رو به درخواست همسر مقتول و واسه ازدواج با ایشون انجام داده .

میثم در اعترافات خود به کارآگاهان گفت : حدود سه ماه پیش بود که با همسر مقتول آشنا شده بودم تا اینکه پس از گذشت یه مدت ، مریم به من پیشنهاد داد تا همسرش رو به قتل برسانم و من هم که طی این مدت علاقه شدیدی به اون پیدا کرده بودم ، به شرط ازدواج قبول کردم تا همسرش رو به قتل برسانم . ۱۱ فروردین بود که به منزل مقتول رفتم . قبل از اومدن مقتول ، مریم از خونه خارج شد و همسرش حدود ساعت ۱۶ به خونه مراجعه کرد . قبل از اون ، مریم لوله ای آهنی رو در داخل حیاط خلوت به من نشون داده بود و وقتی که مقتول وارد خونه شد ، با همون لوله آهنی ضربه ای به سر مقتول وارد کرده اما با این وجود ، ایشون با من درگیر شد و من هم با چاقو ، ضربه ای به سینه مقتول زدم .پس از ارتکاب جنایت ، در داخل پارک پشت ساختمون با مریم ملاقات کردم . در اونجا مریم ازم خواست تا جنازه همسرش رو هرچه زودتر از خونه خارج کنم که من هم با یکی از دوستانم – ناصر – تماس گرفته و پیشنهاد یه میلیون تومانی رو براش مطرح کردم . ساعت ۱۰ شب بود که ناصر با یه دستگاه خودرو پراید به در خونه مقتول اومد و … . با در نظر گرفتن اعتراف روشن میثم ، همسر مقتول هم به مشارکت در جنایت و طرح پیشنهاد جنایت اعتراف کرد  .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مقابله با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با در نظر گرفتن اعترافات روشن متهمان به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از طرف مقام قضایی صادر و هر دو متهم پرونده واسه انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *