قتل! فقط برای ۳۸۰ هزار تومان!!

قتل! فقط برای ۳۸۰ هزار تومان!!

چندی قبل از حادثه واسه مقتول بنایی کرده بودم اما پس از پایان کار، از پرداخت ۳۸۰ هزار تومن بدهی اش دوری می کرد. پس روز حادثه از شدت ناراحتی کلتی رو که در خونه داشتم، ورداشته و سراغش رفتم. ابت …

 

مرد ساختمون ساز که دوستش رو به خاطر طلب ۳۸۰ هزار تومانی با شلیک گلوله از پا درآورده بود، جزئیات جنایت رو توضیح داد.

کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان لشت نشا گیلان اواخر بهمن امسال از قتل مرد ۴۲ ساله ای باخبر شدن. مأموران پس از حضور در محل، جسد مقتول رو کنار خودروی پرایدش دیدن. از اونجا که امیر با شلیک گلوله به قتل رسیده و خودرویش هم سرقت نشده بود، احتمال قتل با انگیزه انتقامجویی قوت گرفت.

در ادامه با دستور بازپرس خاص قتل، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیمی از کارآگاهان مسئول افشای جنایت شدن. سرهنگ عبادالله کریمی، رئیس پلیس آگاهی گیلان در این باره گفت: مأموران در تحقیقات تخصصی به این نتیجه رسیدن «امیر» با یکی از دوستانش به نام «سعید» اختلاف مالی داشته. اونا چند بار هم بر سر این موضوع با هم درگیر شده بودن.

با کشف این سرنخ، کارآگاهان بدون این دست اون دست کردن سراغ «سعید» رفتن اما اون همزمان با قتل به شکل مشکوکی پنهون شده بود. با این وجود پس از تجسسای گسترده، مخفیگاه متهم در یکی از محله های تهران شناسایی شد و کارآگاهان اونو در عملیاتی ضربتی دستگیر کردن.

«سعید» پس از انتقال به اداره آگاهی، منکر قتل شد اما پس از ۴۸ ساعت لب به اعتراف گشود. اون درباره انگیزه اش گفت: چندی قبل از حادثه واسه مقتول بنایی کرده بودم اما پس از پایان کار، از پرداخت ۳۸۰ هزار تومن بدهی اش دوری می کرد. پس روز حادثه از شدت ناراحتی کلتی رو که در خونه داشتم، ورداشته و سراغش رفتم. اول از اون خواستم طلبم رو بده اما وقتی دوری کرد، شلیک کردم. متهم پس از اعتراف به قتل و بازسازی صحنه جنایت، با قرار قانونی روونه زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *