قبیله شگفت انگیز زنان گردن دراز در تایلند + عکس

قبیله شگفت انگیز زنان گردن دراز در تایلند + عکس

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ،  مردم این قبیله در اصل آواره های برمه ای بودن که سال ها پیش وقتی در وطنشون جنگ و خونریزی در گرفت از کشور خود فرار کردن و به تایلند پناه آوردن.قبیله های گردن بلندی که در تپه پادااونگ واقع در شمال تایلند زندگی می کنن یکی از قبیله های عجیب جهان هستن. مردم این قبیله در اصل آوارهای برمه ای بودن که چند سال پیش وقتی در وطنشون جنگ و خونریزی در گرفت از کشور خود فرار کردن و به تایلند پناه آوردن.

زنای این قبیله رسم عجیب و غریبی واسه قشنگتر نشون دادن خود دارن. اونا از کودکی به دور گردن خود حلقه های مارپیچی از جنس برنج می بندن و هر سال در روز تولد خود این حلقه ها رو باز کرده و پس از جلا دادن و تمیز کردن اون، یه حلقه دیگه هم به این گردن بند عجیب وغریب اضافه می کنن و دوباره اون رو دور گردن خود محکم می بندن.

هرچند در نگاه اول ممکنه که همه قبیله ها اینجور رسمای خاصی مانند پادااونگا داشته باشن اما بستن این حلقه های برنجی موجب دراز شدن گردن زنای این قبیله می شه طوری که اندازه گردن اونا به طور میانگین به ۲۵ سانتی متر می رسه و این یکی از معیارهای عجیب و غریب زیبایی در این قبیله س.

 

تور نوروزی تایلند و پاتایا

زیباترین معابد تایلند

بازنشر باشگاه خبرنگاران تور تایلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *