قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب

به عبارت ساده، قانون جذب توانایی جذب هر چیزی رو که در زندگی بر اون تمرکز می کنیم، هستش. جدا از سن، ملی بودن یا باور مذهبی، هممون مستعد قوانینی هستیم که بر جهان نظارت دارن، از جمله قانون جذب. این قانون جذبه که از قدرت ذهن واسه ترجمه هرچیزی در فکر ما و به کار گیری اون واسه تبدیل شدن به واقعیت استفاده می کنه.

یعنی، تموم افکار در آخر تبدیل به واقعیت می شن. اگه بر عذاب و غم و اندوه تمرکز کنین، در اون شرایط باقی می مونید. اگه بر افکار مثبت تمرکز کنین و اهدافی واسه رسیدن داشته باشین، تلاشی می کنین با اقدامات بزرگ به اونا برسین.

واسه همینه که جهان اینجور مکان خوشگلیه. قانون جذب عنوان میکنه هرچیزی که تو ذهن شما بنظر میاد، اگه مبادرت به برنامه ریزی واسه رسیدن به اون داشته باشین، قابل رسیدنه.

قانون جذب چیه؟

قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگیه. تعداد بسیار کمی از مردم به طور کاملً از اندازه تاثیر قانون جذب در زندگی روزمره شون باخبر هستن. هر کاری که به صورت آگاهانه یا ناخودآگاه انجام می دیم و هر ثانیه از وجود ما مانند آهنربایی انسانیه که افکار و احساسات ما به بیرون فرستاده می شه و بیشتر از چیزی که فرستاده شده جذب میکنیم.

متأسفانه، خیلی از ما هنوز به پتانسیل عمیقی که درون ما هست، آگاه نیستیم. در نتیجه، خیلی راحته که افکار و احساساتتون رو بدون بررسی رها کنین. این مسئله باعث می شه افکار اشتباه به بیرون بفرستید و احساسات و رویدادهای ناخواسته رو به زندگی خود جذب کنین.

پس کشف اینکه قانون جذب در زندگی شما اثر میذاره، دلیل عالی واسه خوشحالیه! وقتی که قدرت جاذبه از راه شما درک شه، دیگه راز نیس. هم اینکه، می آموزید چیجوری اونو در زندگی روزمره خود استفاده کنین، پس تموم آینده از اون شما می شه.

گذشته تاریخی قانون جذب

قبل از شروع به سفر باورنکردنی به سمت روشنگری واقعی در قانون جذب، توجه به این نکته که می تونین با به کار گیری وسیله درست اونو در زندگی خود اعمال کنین خیلی با اهمیته. روش ها و اعتقادات در این قانون، زندگانی افراد بزرگی رو در طول تاریخ تحت تاثیر قرار داده.

صدها سال پیش، قانون جذب از راه بودا آموزش داده شده. اون باور داشت “چیزی که میشین براساس تفکرات شما هستش. این باوریه که عمیقا از راه قانون جذب تایید می شه.

با گسترش این معنی به فرهنگ غربی، اصطلاح “کارما” هم به وجود اومد، این باور در جوامع مختلفی طرفدار داره.

در طول صدها سال، این نکته در بین افراد مختلفی درک مشترک شد که اون چه به جهان می دید (خشم یا شادی، نفرت یا عشق)، در آخر چیزیه که به سمت زندگی خودتون برمیگرده.

این معنی ساده و آسون چند سال در بین افراد زیادی محبوب بود. این نکته نشون میده ایده قدرت جذب ایده ای جدید نیس.

اصول اصلی قانون جذب رو میشه در تعالیم خیلی از تمدنا و گروه های مذهبی کشف کرد.

اثبات ستایش واسه قوانین جذب می تونه در طول چند سال کشف شه؛ راه های جور واجور ثبت شده و تدریس می شن، اما هنوزم راه هایی واسه پیدا کردن از راه آدمی هست.

قانون جذب واقعیه؟

درباره قانون جذبهمونطور که قبلا بحث شده، قانون جذب و ارزشای اون در طول تاریخ دیده شده. و خیلی از زنان و مردان نشون دادن قانون جذب یکی از بزرگترین قدرتای دنیاس؛ خیلی از شاعران، هنرمندان، محققان و متفکران بزرگ مانند شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون این پیام رو از راه خیلی از آثار خود انتقال میدن.

خیلی از طرفداران مدرن قانون جذب هم وجود داشته. اینا عبارتند از اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن. علاوه بر این، با بیشتر از ۵.۸ میلیون طرفدار فیس بوک، داستانای موفقیت آمیز زیادی در مورد قانون جذب هست.

بخش رقابت برانگیز اقرار و پذیرش حقیقت چیزی که قانون جذب ارائه میده، درک این واقعیته که هر کدوم از تصمیمات شما در زندگی، خوب یا بد، فقط از راه شما بوجود اومده.

با این حال، وقتی که واقعا به درک کلید واقعی پشت قانون جذب می رسید، با امید و جربزه و آزادانه به سمت اون می رید و مسئولیت زندگی خود رو رو دوش می گیرین و خود رو واسه همیشه از چرخه ترس، نگرانی یا افکار منفی که شما رو به مدت طولانی عقب نگه داشته، آزاد می کنین.

علم پشت قانون جذب: واقعیته، تخیلی نیس

کار فیزیکدانان کوانتومی در طول سالای گذشته باعث روشن شدن بیشتر اثر باور نکردنی قدرت ذهن بر زندگی ما و جهان می شه. بیشتر این ایده از راه محققان و متفکران بزرگ به طور برابر بررسی شده؛ درک بیشتر ما در مورد نقش ذهنی در تشکیل زندگی و دنیای دور و بر ما.

مهم نیس تا حالا درک کامل از فیزیک کوانتوم در مورد قانون جذب داشتین یا خیر. با این حال، این بدون معنا نیس که نمی تونیم از امتیازات زیادی که این قانون به ما ارائه میده لذت ببریم.

خوشحال باشین، چون جهان همیشه در کنار ماست! هر چی بیشتر وقت صرف یادگیری چگونگی به کار گیری قانون جذب کنین، زندگی لذت بخش تر و بهتر هستش. هیچ محدودیتی وجود نداره! ذهن خود رو باز کنین و از زیادی طبیعی جهان لذت ببرین.

چگونگی به کار گیری قانون جذب:

وقتی که به درک فرصتای عجیب زندگی می پردازیم، می تونیم بفهمیم که هنرمند هستیم. ما تصاویری از زندگی که دوست داریم ایجاد می کنیم و بعد انتخاب می کنیم و کارایی انجام می دیم که چیزی که پیش بینی می کنیم رو درک می کنیم.

اگه تصویر رو دوست نداشته باشین چی می شه؟

تغییر بدین!

زندگی یه بوم خالی از ممکنا هستش؛ شما در کنترل تصویری که در آخر ایجاد می شه هستین.

قانون جذب واقعا ساده س!. همه قوانین طبیعت کامل هستن و قانون جذب استثنا نیس. مهم نیس به دنبال چی هستین یا به دنبال چه هدفی هستین، اگه بتونین یه ایده رو نگه دارین و اونو تو ذهن خود ببینین، می تونین اونو با… تلاش به دست بیارین.

اینجا چند بخش در زندگی شما هست که می تونین با به کار گیری قانون جذب بهتر کنین.

  1. اعلام عشق و روابط با قانون جذب

“شروع عشق در آخر مقاومته.” دانیل لایت

خیلی از مردم آرزوی ملاقات با عشق زندگی خود رو دارن. اما قانون جذب می تونه به زندگی شما کمک کنه؟

جواب کوتاه؟ بله

خیلی از قوانین جذب و تکنیکای تمرینی هست که می تونه اعتماد به نفس ، جذبه و تمایل ناخودآگاه به عشق رو زیاد کنه. اینطوری، با به کار گیری قانون جذب، همسر واقعی خود رو جذب می کنین.

  1. جذب پول و ثروت با به کار گیری قانون جذب

“همیشه یادتون باشه، پول بنده س؛ شما رئیس هستین. ” -بب پروکتور

درمورد قانون جذبیکی دیگه از اهداف عادی در سراسر جهان، زیادی مالیه. ثروت همراه با خود امتیازات زیادی به ارمغان می آورد. پول سقفی روی سر شما و غذایی سر سفره شما می آورد. به طور مشابه، پول توانایی جفت و جور کردن امکانات واسه خونواده و دوستان رو داره.

متأسفانه خیلی از ما در مورد رابطه با ایده ثروت مشکل داریم. این شک نداشته باشین معنی ضمنی حرص و بیهودگیه. واسه جذب پول، باید این الگوهای تفکر منفی رو حذف کنیم. جنبه کلیدی قانون جذب این ایده س که مثبت مثبت رو زیاد می کنه. پس، می تونین یاد بگیرین چیجوری عادات مثبت تحتِ کنترل در آوردن پول رو با کمک وسیله ها و تکنیکای تجسم خیلی راحت بکار ببرین.

  1. بهبود سلامت روحی و جسمی

“سلامتی بالاتر از جسم ما میره. سلامتی فقط در مورد چیزی که وارد بدنمون میکنیم یا از اون خارج می شه نیس، بلکه در مورد احساسات روحی و احساسات ما از نظر معنویه. ” کاترین هورست

با کار پر از مشغله، تعهدات به دوستان و خونواده و زندگی روزمره عمومی، بعضی وقتا از سلامت شخصی خود غافل میشیم. در حالی که به کار گیری قانون جذب نمی تونه جانشین رژیم غذایی سالم، ورزش و چکاپ منظم پزشکی شه، اما می تونه طیف خیلی از منافع رو واسه سلامت روان، سلامت روحی و سلامت جسم شما جفت و جور کنه.

تمرین مغز خود واسه دیدن نیمه پر لیوان باعث رشد ذهنی و شادی می شه که به نوبه خود می تونه سلامت جسمی شما رو بهتر کنه. به طور مشابه، صرف وقت واسه مراقبت از خود می تونه به مقابله با طیف بزرگی از بیماریای روانی کمک کنه.

افزایش اعتماد به نفس و مقابله با اضطراب

طبق نکات گفته شده، سلامت روان می تونه بر سلامت جسمی و سلامتی شما تاثیر بزاره. پس، بهتره بدون این دست اون دست کردن استرس خود رو کم کنین. علاوه بر این، قانون جذب بر ایده اعتماد به نفس و ایمان به جهان تمرکز داره. واسه به کار گیری قانون جذب باید احساس دودلی رو از خود دور کنین.

متناسب بودن، از دست دادن وزن و داشتن یه رژیم غذایی مناسب تر

یکی دیگه از اهداف عادی، کاهش وزنه که می تونه به دلایل جور واجور یه روند کم کننده انگیزه داشته باشه. با این حال، لازم نیس موردی باشه. تفکر مثبت به جلوگیری از اسراف غذا و از دست دادن انگیزه کمک می کنه.

ذهن بازتر واسه غذا خوردن می تونه اطلاعات زیادی در مورد بدن و اشتهای شما ارائه کنه. در این روش، وسیله و تکنیکای تجسم موقع تلاش واسه متناسب شدن واقعا خوبه.

  1. موفقیت و زیادی جذب:

“هر کسی تصور می کنه چه بدونه یا نه. تجسم راز بزرگ موفقیته. ” روندا بیرن

در حالی که “موفقیت” ممکنه کمی مبهم باشه، اما ثابت می کنه چیجوری همه چیز می تونه شامل قانون جذب باشه!

چیجوری میشه امروزه شروع به به کار گیری قانون جذب کرد

درک می کنم حجم زیادی اطلاعات در این صفحه هست. ممکنه ندونین کجا باید برید و یا اینکه چیجوری این سفر رو شروع کنین. می خوام این کار رو واسه شما آسون تر کنم…

اگه آماده به تحقق پیوستن رؤیاهای خود هستین، نیاز به ابزارهایی واسه پرورش چشم انداز مثبت دارین. طیف بزرگی از منابع، وسیله ها و روشای انجام این کار هست… و امروز می تونن در اختیار شما باشن! به زودی در مجله موفقیت آلامتو مجموعه دستور العملای به کار گیری قانون جذب رو در اختیار شما عزیزان قرار می دیم.

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

اختصاصی دعاای واسه پولدار شدن راه های سریع واسه پولدار شدن قانون طلایی موفقیت پولدار شدن چیجوری چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *