اپلیکیشن اتوماسیون اداری شرکت چارگون معرفی شد

اپلیکیشن اتوماسیون اداری شرکت چارگون معرفی شد

چارگون یکی از قدیمی ترین شرکتای نرم افزاری در ایرانه که در طول ۱۵ سالی که از زمان فعالیتش میگذره، تلاش کرده با دقیق شدن و فوکوس کردن روی بخش اتوماسیون، روند اداری در سازمانای ایرونی رو به تکنولوژی وصل کنه.

چارگون واسه اولین بار در ایران مجموعه اتوماسیون رو به شکل سیستم تحت وب عرضه کرد و با همین مزیت رقابتی تونست، سازمانای زیادی رو به مجموعه مشترکین خود اضافه کنه. نرم افزار دیدگاه در طول سالیانی زیادی که از عمرش میگذره همیشه تلاش کرده تا بر امکانات خود اضافه کنه و طبق خطی مشی چارگون، نیازای آینده سازمانا رو برآورده کنه.

این شرکت با سابقه، دیروز طی مراسمی از اپلیکیشن جدید خود به نام «دیدگاه همراه» پرده ورداری کرد. این برنامه قراره تا سیستم اتوماسیون سازمانا رو به تلفنای هوشمند بیاره و از این روش راهی آسون تر رو واسه مدیریت مجموعه در اختیار رؤسای شرکتا بذاره.

در ادامه مطلب با سایت ما همراه باشین تا بیشتر با چارگون و اپلیکیشن جدیدش آشنا شیم.

 

درباره چارگون

اینفوگرافیک بالا خوب موقعیت الان چارگون رو در بازار نشون میده. این شرکت درباره فعالیت خود در سایتش اینجور میگه:

"ما به سازمانا در بهتر کردن بهره وری به خاطر افزایش کارآیی کمک می رسانیم. در طول زندگی شرکت، روی نیازمندیای رو و مخفی بازار هدف متمرکز شده ایم و اینطوری با ارائه راهکارهای خلاق و بومی سازی شده، پاسخگوی مشکلات سازمانای ایرونی هستیم.

راهکارهای ما شامل بستر ارتباطی کامل اتوماسیون اداری و هم راهکارهای برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمانی در بخشای منابع انسانی، مالی و لجستیک هست."

در ساختار چارگون توجه به نیازای مشتری و بحث رضایت خاطر اونا از اهمیت بالایی برخورداره. به گفته مسئولان این شرکت، بهترین وسیله تبلیغاتی، مدیرانی هستن که از کار با نرم افزار دیدگاه حال می کنن و به کار گیری اونو به دیگر سازمانا پیشنهاد می کنن. چارگون با همین سیاست تونسته تا مشتریان بزرگی رو به مجموعه خود اضافه کنه. در اسلاید زیر می تونین با بعضی از اونا آشنا شید.

 

دیدگاه همراه

همونطور که قبلا هم اشاره کردیم، نرم افزار دیدگاه روی بخش اتوماسیون تمرکز داره. این برنامه میتونه تا فرآیندای لجستیک، مالی، اداری و منابع انسانی رو تحت پوشش خود در آورد و از این روش نقشی کلیدی در بهبود کارکرد سازمانا اجرا کنه. تصویر زیر بخشایی که به وسیله نرم افزار تحت وب دیدگاه پشتیبانی می شن رو تشریح می کنه.

حالا چارگون واسه دسترسی آسون تر به سیستمش، اپلیکیشن دیدگاه همراه رو طراحی کرده. این برنامه که الان واسه سیستم عامل اندروید عرضه شده، گلچینی از مهمترین قابلیتای نرم افزار اصلی رو در دل خود جای داده. چارگون در مورد این نرم افزار اینجور میگه:

چارگون

چارگون

مدیران تصمیم ساز و کارشناسان سازمانا همیشه نگرانی اطلاع از وضعیت کارتابلا، درخواستای همکاران و یا فعالیتای جاری سازمان خود رو دارن. اونا همیشه در سفر، جلسه، جلسه و همایش هستن و در حاشیه این رویدادها و به دور از کامپیوتر، امکان رسیدگی به نیازای شرکت خود رو ندارن. اینک با به کار گیری «دیدگاه همراه» به جای صبر واسه رسیدن به اولین رایانه وصل به اینترنت، در هر جایی روی تلفن یا تبلت اندرویدی، مدیران خوب می تونن پاسخگوی نیازمندیای شرکت و همکاران شون باشن.

دسترسی به یادآوریا و مدیریت اونا، دسترسی به کارتابل پیام با امکان مشاهده پیام و ملحق شد، هم اینکه امکان برگشت و جواب اونا، فرستادن پیام جدید و ارسال ملحق شد، دسترسی به کارتابل نامها و امکان مشاهده متن و درخت پیگیری، برگشت و اختتام، دسترسی به پیش نویسا و امکان جواب، برگشت و تبدیل اونا به نامه با امضا، از مهم ترین تواناییای دیدگاه همراه در نرم افزار مکاتباته.

هم اینکه در مورد تواناییای دیدگاه همراه در نرم افزار حضوروغیاب مجموعه نرم افزاری دیدگاه میشه به امکان اخذ گزارشات کارکرد و ارسال، مشاهده و اراده کردن در مورد درخواستای مرخصی و مأموریت اشاره کرد.

از دیگر ویژگیای دیدگاه همراه رعایت مصالح امنیتی لازم کاربران جهت انجام امور سازمانی با دستگاه های قابل حمله. رمزنگاری اطلاعات سازمانی، ایجاد بستری امن جهت رابطه کلاینت و سرور دیدگاه و امکان حذف اطلاعات از راه دور به وسیله مدیر سیستم یا remote wipe از جمله تصمیمات فکر کرده شده در این مورد هستن.

در صورت تمایل می تونین اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن «دیدگاه همراه» رو در سایت شرکت چارگون ببینین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *