معرفی بازی کابوس دشمن؛ به نام وطن

معرفی بازی کابوس دشمن؛ به نام وطن

به نظر می رسه تب و تاب بازیای شوتر یا تیراندازی این روزا سایت ما رو هم گرفتار خود کرده و روزانه تماشاگر مطالب مختلفی از این سبک هستیم. پس تا تنور داغ بود عزممونو جزم کردیم نیم نگاهی به بازار داخلی انداخته و یکی از جذاب ترین عناوین شوتر ایرونی رو هم معرفی کنیم.

استودیو بازیسازی خاطره سازان پس از قلقلک احساس نوستالژی بازیکنان با آثار قبلی خود، این بار با کابوس دشمن سراغ ایده ای رفته تا وطن پرستی کاربران رو مورد هدف بذاره. در این عنوان نقش مدافعی رو دارین که وظیفه داره از خاک ایران در برابر حمله تکفیریا دفاع کنه.

گیم پلی بازی بدین گونه س که قبل از شروع، باید بین هفت شخصیت جور واجور مبارز خود رو انتخاب کنین؛ کاراکترهایی که دارای قدرت، سرعت، درجه و اسلحه مختلفی هستن. البته در شروع تنها سرباز یکم در دسترس بوده و پس از جمع آوری پول توانایی خرید اونا رو دارین.

نمایی از هدف گیری خودکار بازی.

اما قبلش بذارین نکته ای رو بگیم. همونجوریکه میدونید اسمارت فونا به دلیل داشتن صفحه لمسی، جولانگاه مناسبی واسه سبک شوتر به خصوص اول شخص و سوم شخص، نیستن. برداشت ما اینه گروه خاطره سازان هم با واقف به این موضوع گیم پلی بازی رو برنامه نویسی کرده. یعنی چه؟

پس از ورود به میدون جنگ با سیلی از دشمنان مواجه شده و باید با زمان بندی مناسب و حرکت بین کاورهایی که در مناطق وجود دارن، به تکفیریا شلیک کنه. اما نکته اینجاس که هدف گیری به صورت حودکار انجام می شه.

یعنی شما کافیه روی هر دشمنی می خواین کلیک کنین تا اون به صورت قرمز رنگ مشخص شه. بعد بدون نگرانی از گم کردن هدف، وقتی که در دیدرس تون قرار داشت به رگبار ببندینش. ایده Auto-Aim یا هدف گیری خودکار واسه راحتی بیشتر کاربران بسیار مناسبه.

بازی دارای شش منطقه گوناگونه که الان سه تای اونا در دسترس ان. بدیش اینه با وجود مراحل زیاد، تنوع محیطی در مناطق امکان داره کمی در ذوق بزنه. البته با جلو رفتن هر چی بیشتر، با دشمنان مختلفی مواجه میشین.

اما با امید به اینکه ویژگی به بازی اضافه شه تا خود گیمر هم بتونه به صورت دستی هدف گیری کنه. چون بعضی از کاربران علاقه مند به چالشای بیشتر هستن. از طرفی چون در هدف گیری خودکار بعضی تیرها خطا می رن، پس هدف گیری دستی واسه کسائی که دقت رو چاشنی کار می کنن، می تونه حتی به درد بخور باشه.

چون توضیحات بیشتر رو به تصاویر محول کردیم، همینجا یه جمع بندی کوتاه می کنیم. کابوس دشمن اثری جذابیه و با المانای مثبت خود می تونه گیمر رو تشویق به ادامه بازی کنه. اگه از بودن در نقش سربازان خارجی واسه دفاع از کشوراشون خسته شدین، پیشنهاد می کنیم با تجربه کابوس دشمن لباس مبارزان ایرونی رو به تن کرده و از خاک خود دفاع کنین.

خاطره سازان واسه جذابیت بیشتر اثر خود توانایی پیشرفت اسلحه رو هم به بازی اضافه کردن.

از دید تکنیکی کابوس دشمن اثر قابل احترامی بوده و واسه یه بازی موبایل قبول کردنیه. علاوه بر این، می تونین با تغییر گرافیک بازی در بخش تنظیمات، بهترین کارکرد ممکن رو بگیرین. هم اینکه موسیقی منو خوب با حال و هوای بازی موافق بوده و صدای شلیک یا برخورد تیر به مشکلات هم حس و حال واقعی جنگ رو به بازیکن میدن.

هوش مصنوعی در بعضی از قسمتای بازی کمی عجیب عمل می کنه. به دشمن سمت چپ تصویر نگاه کنین، به جایی که اصلا کسی نیس شلیک می کنه. اگه تکفیری سمت راست، هدف گیری درستی داره.

نواری که در وسط تصویر میبینین اندازه انرژی رو نشون میده. واسه انجام هر مرحله نیازمند مقداری انرژی هستین که بعد از تموم شدن اون دو راه دارین: از راه پول درون بازی انرژی بخرین یا صبر کنین نوار کامل شه.

کابوس دشمن

  • کابوس دشمن
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: خاطره سازان
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۷۳٫۶ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *