معرفی اپلیکیشن کالری ۲؛ راهنمای هوشمند سوزاندن کالری و کنترل وزن

معرفی اپلیکیشن کالری ۲؛ راهنمای هوشمند سوزاندن کالری و کنترل وزن

اپلیکیشنا هر چند نمی تونن چربیای اضافه شما رو مستقیما آب کنن، اما با راهنمایی و ایجاد انگیزه کمک زیادی به این کار می کنن. قبلا در سایت ما با بهترین نمونه های خارجی این اپلیکیشنا آشنا شده بودیم و امروز به سراغ یه نمونه خوب ایرونی میریم.

اپلیکیشن کالری ۲ در واقع یه راهنمای هوشمند واسه ردیابی کالریای سوزونده شده شماس که با داشتن یه شبکه اجتماعی کوچیک، محیطی جفت و جور کرده تا کاربرانش واسه رسیدن به وزنی ایده آل با هم تعامل داشته و واسه رسیدن به این هدف همدیگه رو کمک کنن.

در ادامه با سایت ما همراه باشین. 

اولین اقدام شما هنگام ورود به کالری ۲، ثبت نام و ایجاد یه حساب کاربریه. با این کار می تونین به اطلاعات اپ از راه دستگاه های جور واجور دسترسی پیدا کنین و واسه از دست رفتن اونا نگران نباشین.

پس از ساخت پروفایل، نوبت به وارد کردن اطلاعاتی مثل وزن، قد، سن، اندازه فعالیت روزانه و هم اینکه وزن هدف می رسه. با پر کردن این اطلاعات، اپلیکیشن به طور خودکار به محاسبه BMI و BMR (شاخص توده بدنی و شاخش متابولیسم پایه) بدن شما پرداخته و طبق اون، اندازه کالری مشخصی رو واسه دریافت در هر روز تعیین می کنه.

حالا می تونین به طور روزانه، اندازه غذای مصرفی و فعالیتای ورزشی تون رو در اون وارد کنین تا از راه نمودار اپلیکیشن به ردیابی روند کاهشی یا افزایشی وزنتون بپردازید. تغییرات وزن رو در این اپ هم میشه به صورت دستی وارد کرد، هم محاسبه وزن رو به طور خودکار رو دوش اپلیکیشن گذاشت. البته واسه محاسبه خودکار وزن باید اپلیکیشن رو به نسخه کامل با قیمت ۲۸۴۰ تومن پیشرفت بدین.

Calorie 2 Two

گزینه غیر رایگان دیگری با عنوان "سوزوندن هوشمند کالری" هم در اپلیکیشن هست که با به کار گیری اون، می تونین فعالیت مورد نظر خود به همراه کالری هدف رو در اون تعیین کرده و از اپلیکیشن، مدت زمان لازم واسه سوزوندن اون کالری رو بخواین که از امکانات خوب برنامه حساب می شه.

در منوی کالری می تونین تموم فعالیتای ورزشی و غذاهای مصرفی روزانه تون رو دنبال کنین. بخشی به نام گذشته کالری هم در اپ می بینین که ریز اطلاعات وارد شده در اپ (تا ۱۵ روز گذشته) رو میشه از اون بدست آورد.

کالری ۲ یه شبکه اجتماعی درون برنامه ای واسه شرکت در بحثای تالارهای گفتگو، ایجاد محافل دوستانه و پیدا کردن دوستان جدید هم داره که هنوز تا تکمیل شدن راه درازی در پیش داره. اول اینکه سیستم جستجوی دوست به درستی کار نمی کنه و حتی در این کار ممکنه به مشکل فورس کلوز بربخورید.

ضمن این که گروه های تالارهای گفتگو محدودند، بار علمی مناسبی ندارن و افراد متخصصی در اون نیستن که پاسخگوی سوالات کاربران باشن. در هر صورت، به تیم پیشرفت دهنده این اپلیکیشن پیشنهاد می کنیم که بهینه سازی شبکه اجتماعی و بهبود رابط کاربری کالری ۲ رو در بروزرسانیای بعدی جز اولویتای خود بذاره.

نسخه رایگان این اپلیکیشن رو می تونین از کافه بازار واسه گجتای اندرویدی دانلود کنین.

کالری 2

  • کالری ۲
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: گروه برنامه نویسی اسپریس
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۴٫۲ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *