معرفی اپلیکیشن آنالیزا؛ مدیریت مالی هوشمند

معرفی اپلیکیشن آنالیزا؛ مدیریت مالی هوشمند

بی برنامگی یکی از مهمترین دلایلیه که می تونه هزینه های ماهیانه شما رو زیاد کنه؛ تا الان شده به پایان ماه نرسیده ببینین پول تون از تصوراتی که داشتین خیلی پایین تر بوده و حتی ندونین با چه خرجایی به این رقم رسیدین؟ گروه نرم افزاری «نشون» با اپلیکیشن خود اومده تا از این مشکل قدیمی جلوگیری کنه.

حالا جای اینکه واسه برنامه ریزی بهتر هزینه هاتون اونا رو روی کاغذ نوشته یا از کامپیوتر استفاده کنین، خیلی راحت می تونین گوشی موبایل رو از جیب در آورده و آخرین تراکنشایی که داشتین رو با جزییات فراوون ببینین؛ یه راه بسیار ساده واسه صرفه جویی در هزینه ها.

اما آنالیزا چیجوری کار می کنه؟ آنالیزا با دسترسی به پیامکای بانکی، لیست تراکنشایی که داشتین رو دسته بندی کرده و دیگه احتیاجی به دیدن تک تک پیام هاتون یا نوشتن دستی اونا نیس. نکته مثبت اینجاس که واسه این بخش سازنده بانکا رو هم تفکیک کرده.

برنامه مجانیه ولی واسه دسترسی به بعضی محتویات بیشتر می تونین بسته های نقره ای یا طلایی بخرین.

آنالیزا بسته به شماره پیامکای تراکنشای مالی، بانکا رو از همدیگه جدا کرده و پس می تونین ببینین هر تراکنش واسه کدوم حسابه.  اما احتمال داره از یاد ببرین که هر تراکنش رو واسه چه انجام دادین. اینجا «برچسبا» به کمک تون میان.

برنامه به صورت کلی دارای ۱۴ برچسب بوده که هر کدوم زیرشاخهای متناسب خود رو دارن؛ پرداخت قبض داشتین؟ کافیه برچسب قبض رو انتخاب کرده و نوعش رو مشخص کنین. حالا خوبیش اینه سازنده توانایی ویرایش برچسبا هم به کاربران داده.

ولی با وجود تموم این قابلیتای باحال، شاید مهمترین ویژگی آنالیزا رو بتونیم گزارش هوشمند اون بنامیم. در منوی پایینی و با کلیک روی بخش گزارش هوشمند، می تونین گزارشی از تراکنشا رو داشته باشین. ساخته گروه نرم افزاری نشون می تونه تموم تراکنشا رو به کمک گرافا و نمودارهایی ساده تجزیه تحلیل کرده و نشون بده.

حتی می تونین موقعیت مکانی تراکنشای انجام شده رو ثبت کنین.

حالا این گزارش گیری می تونه براساس تاریخ تراکنشا بوده یا بسته به برچسبایی که قبلا داشتین باشه؛ موجودی حساب و روند تغییرات اون بسته به هزینه ها، دیدن لیست تراکنشا و کل واریزیا از جمله مواردی هستن که در نمودارهای گزارش هوشمند میبینین.

اشتراک گذاری تراکنشا یکی دیگه از ویژگیای باحال آنالیزاه. اگه می خواین به بقیه اجازه دسترسی به تراکنشای تون رو بدین، کافیه اونا رو [در صورت داشتن اپ] به حسابای خود اضافه کنین. فقط یادتون نره که برنامه روی اندروید ۴٫۴ و ورژنای بالاتر اجرا می شه.

حرف هامون رو این جوری به پایان می رسانیم که آنالیزا با ویژگیای مثبت خود یه برنامه عالی واسه مدیریت هزینه ها به حساب رفته و اگه دوست دارین با یه برنامه ریزی بهتر خرج کنین، پس نباید اونو از دست بدین. این برنامه الان از راه کافه بازار قابل دانلوده.

  • آنالیزا، مدیریت مالی هوشمند
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: گروه نرم افزاری نشون
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۸٫۲ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

معرفی اپلیکیشن IFDB؛ بانک اطلاعات مالی ایران

معرفی بازی Flip Master؛ چرخش تا بی انتها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *