قیمت خودرو باز هم ترمز برید

قیمت خودرو باز هم ترمز برید

تقریبا همه خودروا در بازار طی هفته ای که گذشت زیاد شدن قیمت داشتن. حتی حالا که افزایش قانونی قیمت خودرو کلید خورده خورده هم انگار قیمت خودروای داخلی و خارجی در بازار تمایلی واسه ارزون شدن ندارن. کمبود عرضه و زیاد شدن قیمت ارز باهم دلیل شدن تا منحنی قیمت خودرو به روند صعودی خود ادامه بده؛ موضوعی که طی هفته ای که گذشت بازم موجب زیاد شدن قیمت خودرو شد. پژو ۲۰۶ در مدل خودکار خود که طی هفته های گذشته با شتاب پیش میره در هفته ای که گذشت دوباره به روند صعودی قیمت خود ادامه داد و در قله ۴۰ میلیون تومانی متوقف شد.

V۸ که مدل ۲۰۶ صندوق داره هم قیمتی برابر با ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن داره که این موضوع از رشد قیمت چهار میلیونی اون حکایت می کنه.

هم اینکه مدل V۹ هم که اتومات هستش و گرون ترین مدل ۲۰۶ه، الان ۴۱ میلیون تومن به فروش می رسه و این موضوع نشون میده V۹ سه میلیون تومن رشد قیمت داشته. قیمت پژو ۲۰۷ که هفته گذشته روند نزولی به خود گرفته بود دوباره گران شد و با ۴۴ میلیون تومن در بازار به فروش رفت. بررسی جدول قیمت فروش خودرو در بازار طی هفته گذشته و هفته ما قبل اون حکایت از رشد دسته جمعی قیمت خودروا داره. در کنار اجناس پژو، قیمت خودروای ماکسیما، سمند، پارس هم روند صعودی به خود گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *