قیمت خودرو اوج گرفت / ۶بهمن

قیمت خودرو اوج گرفت / ۶بهمن

ادامه پیدا کردن توقف عرضه از طرف خودروسازان بزرگ سیر صعودی قیمت خودرو های داخلی رو موجب شده.

 

قیمت خودروبه گزارش ایسنا، در این هفته در اجناس گروه خودروسازی سایپا، خودروی سایپا ۱۱۱ به قیمت حدود ۱۶ میلیون تومن به فروش می رسید. این در حالیه که قیمت رسمی این خودرو ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومنه.

 

سایپا SL 131 هم به قیمت حدود ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومن و SX 131 هم به قیمت حدود ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومن عرضه می شد. البته قیمت رسمی SL 131 برابر ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومن و SX 131 هم ۱۱ میلیون و ۹۴۰ هزار تومن تعیین شده.

 

قیمت تیبا هم به حدود ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومن تعیین شده. تندر ۹۰ مدل E2 پارس خودرو هم به قیمت حدود ۳۲ میلیون به فروش می رسید. البته قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومنه.

 

قیمت مگان ۲۰۰۰ اتومات هم به حدود ۷۳ میلیون تومن رسید. قیمت رسمی این خودرو ۵۷ میلیون و ۵۸۰ هزار تومن تعیین شده. ماکسیما هم در حالی به قیمت حدود ۱۰۳ میلیون تومن به فروش می رسید که قیمت رسمی این خودرو ۸۵ میلیون تومنه.

 

در هفته گذشته در گروه اجناس ایران خودرو، خودروی پژو ۲۰۶ در بعضی نمایندگیای فروش موجود نبود. قیمت پژو ۲۰۶ صندوق دار هم در مدل V9 این خودرو به حدود ۴۸ میلیون تومن و در مدل V8 هم حدود ۳۹ میلیون تومن رسید. این در حالیه که قیمت رسمی مدل V9 حدود ۲۶ میلیون و ۳۷۰ هزار تومن و مدل V8 هم ۲۲ میلیون و ۶۹۰ هزار تومنه.

تندر ۹۰ ایران خودرو هم در مدل E2 اون به قیمت حدود ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن به فروش می رسید. این در حالیه که قیمت رسمی این خودرو ۲۱ میلیون تومن تعیین شده.

پژو ۴۰۵ هم به قیمت حدود ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن عرضه می شد. البته قیمت مصوب این خودرو ۱۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومنه. قیمت پژو پارس سال هم به حدود ۳۱ میلیون تومن رسید. قیمت رسمی این خودرو هم حدود ۲۳ میلیون تومن تعیین شده.

قیمتای یاد شده مربوط به مدل پایه و تک سوز این خودروها هستش. با در نظر گرفتن قطع عرضه از طرف خودروسازان و بعضی ضعفای نظارتی، این قیمتا در نمایندگیای فروش جور واجور مقداری فرق داره.

ایسنا قیمت سایپا SL 131

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *