قیمت جدید و رسمی محصولات سایپا و پارس خودرو

قیمت جدید و رسمی محصولات سایپا و پارس خودرو

سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛اواخر روز گذشته قیمت جدید اجناس سایپا و پارس خودرو رو منتشر کرد.

بر این پایه، قیمت جدید سایپا SL 131 برابر ۱۱ میلیون و ۵۴۰ هزار تومن و سایپا SL 132 هم ۱۱ میلیون و ۶۶۰ هزار تومن تعیین شده. قیمت سایپا SL 111 هم به ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومن و SL 141 به ۱۰ میلیون و ۹۳۰ هزار تومن رسیده.

سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قیمت جدید تیبا رو هم ۱۵ میلیون و ۴۳۰ هزار تومن تعیین کرده.

نکته قابل توجه در اندازه های اعلامی سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اون هستش که در حالیکه در سال جاری تولید خودروی ریو در شرکت سایپا متوقف شده اما این سازمان قیمت رسمی این خودرو رو هم ۱۷ میلیون و ۷۵۰ هزار تومن تعیین کرده.

اما در اجناس شرکت پارس خودرو هم قیمت جدید تندر ۹۰ مدل E2 برابر ۲۱ میلیون و ۵۰ هزار تومن و قیمت مدل دو گانه سوز این خودرو هم ۲۳ میلیون و ۴۰ هزار تومن تعیین شده. قیمت تندر ۹۰ مدل E1 هم به ۱۸ میلیون و ۱۱۰ هزار تومن رسیده.

هم اینکه قیمت مگان ۲۰۰۰ خودکار هم به ۴۴ میلیون و ۶۶۰ هزار و مگان ۱۶۰۰ لوکس به ۳۸ میلیون و ۶۱۰ هزار تومن زیاد شده. قیمت مگان معمولی ۱۶۰۰ سی.سی هم به ۳۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومن و مگان ۲۰۰۰ دنده ای به ۴۰ میلیون و ۳۹۰ هزار تومن رسیده.

سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قیمت تیانا مدل MID رو ۷۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومن و قیمت مدل HIGHT این خودرو رو ۸۰ میلیون و ۴۱۰ هزار تومن تعیین کرده.

قیمت قشقایی هم در مدل HIGHT اون به ۶۵ میلیون و ۷۶۰ هزار تومن و مدل MID هم به ۶۲ میلیون و ۲۲۰ هزار تومن رسیده.

می تونین دیگه قیمتا رو در این صفحه ببینین : قیمت شکلای جور واجور خودرو در بازار ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *