قوی ترین قهوه جهان + عکس

قوی ترین قهوه جهان + عکس

Deathwishقهوه یکی از اعضای ثابت شبای امتحانه که همیشه دانش آموزان اون رو می خورن تا شاید بتونن دقایقی بیشتر خطای کتاب رو دنبال کنن و نمره بهتری دریافت کنن اما همیشه این قهوه ها نمی تونه خیلی کمک کنه.

تازگیا یه شرکت آمریکایی قهوه ای رونمایی کرده که ۲۰۰ درصد قوی تر از قهوه های معمولیه که بعضی مواقع از انا استفاده می کنیم و ۲۰۰ برابر کافئین بیشتر در انه.

این قهوه که با نام “آرزوی مرگ” به فروش می رسه از دانه های بسیار سیاهی ساخته شده که به نظر می رسه به دست همین شرکت فرآوری شدن چون که تا حالا کسی این دانه ها رو ندیده.

اندازه کافئین بالای اون باعث شده که خوردن اون همراه با هشدارهای بسیار پزشکی همراه باشه. همونطور که میدونید کافئین واسه بدن می تونه ضررهای داشته باشه و دستگاه عروقی رو دچار مشکل کنه.

هم اینکه این قهوه می تونه اندازه خواب  و زمانای اون رو هم بهم بریزه چون که سازندگان اون اعلام کردن این قهوه می تونه اندازه کافئینی که واسه یه هفته بیدار موندن لازمه رو به شما بده.

خیلی از آدمایی که اون رو تجربه کردن میگن طعم بسیار متفاوت و سنگینی داره طوری که به نظر نمی رسه اصلا یه قهوه معمولی می خورید. هم اینکه پس از خوردن اون بسیار پر انرژی میشین.

Death Wish coffee

Deathwish

اندازه مصرف کافئین در روز

خواص قهوه سبز واسه لاغری

بازنشر باشگاه خبرنگاران قهوه مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *