قوانین دنیای مد کدامند؟

قوانین دنیای مد کدامند؟

fall-clothing

به گزارش آلامتو و به نقل از چی بپوشم؛ قوانین مد می تونه بسیار گیج کننده باشه. به طور مثال این که در چه فصلی میشه از لباس سفید استفاده کرد ذهن خیلی از افراد رو درگیر می کنه. همینطور سوالات زیادی در مورد روش ترکیب طلا و نقره پرسیده می شه. اما تموم این سوالات با دونستن قوانین مد، یه امر سلیقه ای می شه. پس با دونستن این قوانین خیلی راحت استایل مورد علاقه خود رو بسازین. در این مقاله سه نکته کاربردی و ساده رو میگیم. این ایده ها به اندازه کافی ساده هستن تا هر کسی بتونه خیلی راحت در سبک شخصی خود استفاده کنه. با ما همراه باشین:

۱. همیشه باید تیپتون مناسب مناسبت باشه

با وجود اینکه این روزا قوانین مد بسیار منعطف شده اما باید به مکان و مناسبتی که در اون حضور دارین توجه کنین. لباسی که تو یه جشن دوستانه می پوشید با لباسی که تو یه مراسم رسمی یا عزاداری می پوشید به طور کامل فرق داره. شاید یه شلوار جین واسه یه شام دوستانه به طور کامل مناسب باشه، اما میدونیم که واسه یه پیاده روی یا کوهنوردی انتخاب درستی نیس. این قانون واسه تموم مراسما و محیطایی که حضور پیدا میکنین صدق می کنه.

۲. همیشه راحت باشین

اعتماد به نفس مهم ترین عامل در انتخاب شماس، واسه همینه که چیزی که شما می پوشید، باید چیزی باشه که شما احساس خوب و راحتی داشته باشین. شما می تونین با یه کفش تخت یا با یه کفش پاشنه دار نرم راحت باشین.

۳. زیادتر از اندازه خود رو مقید به مد نکنین

به کار گیری سبک شخصی خودتون بهتر از یه استایل زودگذره که همه ازش استفاده می کنن. تلاش کنین خود رو مجبور به صرف هزینه واسه خرید لوازمی که قلبا دوست ندارین نکنین.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

شیک پوشی چی بپوشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *