قهرمان پرورش اندام جهان به ایران می‌آید

قهرمان پرورش اندام جهان به ایران می‌آید

رونی کلمن، قهرمون پرورش اندام جهان، روز سوم اردیبهشت به ایران میاد تا یه دوره آموزشی فشرده برگزار کنه؛ دوره ای که هزینه بالایی داره و بانوان هم می تونن در اون شرکت کنن.

در حالی که رونی کلمن قهرمون نامدار پرورش اندام جهان قراره روز سوم اردیبهشت به ایران بیاد، این حضور اون از همین حالا حاشیه های زیادی رو بوجود آورده.

کلمن که هشت دوره قهرمانی در بالاترین سطح مسابقات پرورش اندام رو یدک می کشد، قراره در مدت دو روز حضورش تو تهران، سه کلاس فشرده بدنسازی رو واسه علاقه مندان به این رشته برگزار کنه. نکته باحال در برگزاری این کلاس ها اینه که واسه اولین بار بانوان ایران هم می تونن در این کلاس ها حضور داشته باشن و از اون باحال تر اینه که سرپرستی بانوان در این کلاس ها رو خانوم روناک یونسی رو دوش داره.

این بازیگر که تجربه حضور در فیلم ها و سریال های ایران رو داره، حالا دومین بانوی بازیگره که پا به میدون ورزش می گذارد. قبل از این، هدیه تهرانی بازیگر سرشناس سینمای ایران وارد رشته ورزشی ووشو شده بود. ً خانوم یونسی با شرکتی که قراره کلمن رو به ایران بیاره همکاری داره و به خاطر همین سرپرستی بانوانی که در این کلاس ها شرکت می کنن رو دوش اونه.

اما این یه روی ماجرا هستش. نکته دیگه اینه که قرار بر این شده تا از علاقه مندان حضور در کلاس های آموزشی رونی کلمن مبالغی گرفته شه که هرچند رقم اون واسه شرکت در سه جلسه کلاس، زیاده اما صف طویلی از علاقه مندان رو واسه ثبت نام به راه انداخته.

پکیچ A به علاقه مندانی ارائه می شه که این مبلغ میلیونی رو پرداخت کنن. این پکیج شامل حضور در صندلی های ردیف اول جلسه، عکس یادگاری با رونی کلمن و بیگ رمی – یکی دیگه از بدن سازان سرشناس جهان – و تی شرت با امضای کلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و رونی کلمن و … است.

پکیج های B و C و D هم به ترتیب با قیمت های ۸۵۰ و ۶۵۰ و ۵۵۰ هزار تومن ارائه می شن که آپشن های کمتری دارن.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

خبرآنلاین مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *