قهرمان بوکس به داعش پیوست + عکس

قهرمان بوکس به داعش پیوست + عکس

به گزارش واحد مرکزی خبر، منابع خبری در سوئیس، روز شنبه خبر دادن والدیت گاشی، قهرمون دو دوره جهان در بوکس تایلندی که اصالتی آلبانیایی داره، اوایل ژانویه ۲۰۱۵ به گروه تروریستی داعش ملحق شد.

به گزارش خبرگزاری لبنانی آسیا، در این خبر به نقل از تلویزیون اس آر اف سوییس اومده، والدیت گاشی ۲۹ ساله، چند ماه پنهون شده بود و حتی خونواده اون فکر میکردن در تایلند هست اما پس از یه مدت مشخص شد اون در سوریه هست و براساس اعتقاداتش در تلاش واسه تشکیل دولت خلافت اسلامی شریک شده.

(تصاویر) قهرمون بوکس به داعش ملحق شد

گاشی ماموریتش رو در سوریه، تعقیب جاسوسان و قاچاقچیان گفت و اصلی ترین محور فعالیتش رو در شهر منبج، از شهرهای نزدیک به مرز ترکیه اعلام کرد.

خبر پیوستن این قهرمون بوکس به داعش با عکس العمل تند هواداران این رشته ورزشی مواجه شد و بسیاری خواهان اون شدن تا همه عناوین و مدال هاش از اون پس گرفته شه.

شبکه تلویزیونی سوییس ادامه داد:« این فرد پس از پیوستن به داعش، در سوریه باقی نمونه بلکه به سوییس برگشت و در شهر وینترتور یه باشگاه ورزشی با نام MMM SUNNA ساخت و تونست در این باشگاه سه نوجوون ۱۶ تا ۲۰ ساله رو آموزش دهد و اونا رو به عنوان نیروی داعش جذب کنه ضمن اینکه در همین مدت رضایت آبجی یکی از این افراد رو واسه پیوستن به داعش جلب کرد. یکی از سه نفری که در باشگاه اون آموزش دیدن ابن محمد الکردیه که در کنار داعش در سوریه کشته شد و گاشی در صفحه فیس بوکش ضمن تسلیت مرگ اون، نوشت:« به زودی در بهشت به اون ملحق میشم».

(تصاویر) قهرمون بوکس به داعش ملحق شد

گاشی در یکی از نوشته هاش گفت: «الان فهم عمیقی از دولت اسلامی دارم، من به اندیشه هاشون عادت کردم. دوست دارم کار خوبی انجام دهم و در زمان این کار کشته شوم. این اتفاق منو خوشحال و راضی می کنه…خونواده ام منو سرزنش نکنن چون اونا از اتفاقی که برام افتاده آگاه نیستن.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *