قطع خودکار اینترنت ایرانسل با پایان بسته

قطع خودکار اینترنت ایرانسل با پایان بسته

با هدف مدیریت هزینه های ارتباطی، ایرانسل با عرضه “طرح کنترل مصرف آزاد دیتا” امکان قطع خودکار اینترنت، پس از پایان اعتبار وقتی و یا حجمی بسته های اینترنت همراه رو واسه مشترکان جفت و جور کرده.

به گزارش ایسنا، اپراتور دوم اعلام کرد با فعال سازی این طرح از راه شماره گیری کددستوری #۳*۲*۳*۵۵۵* این امکان واسه مشترکین خدمات اینترنت همراه ایرانسل جفت و جور شده تا پس از پایان اعتبار وقتی و یا حجمی بسته افزایشی اینترنت همراه خود، به صورت خودکار وارد طرح مصرف آزاد نشن.

براین پایه، دسترسی مشترک به خدمات دیتا پس از پایان اعتبار وقتی و یا حجمی بسته اینترنت متوقف شده و مشترک هزینه اضافی واسه به کار گیری طرح مصرف آزاد نمی پردازه.

پایان بسته و قطع موقت دسترسی به اینترنت از راه اس ام اس به اطلاع مشترک میرسه و در صورت تمایل ایشون به ادامه مصرف دیتا، می تونه نسبت به خرید یه بسته افزایشی جدید و یا تمدید بسته فعلی خود اقدام کنه و یا با شماره گیری کددستوری #۴*۳*۵۵۵* و غیرفعال سازی طرح کنترل مصرف آزاد دیتا، از خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و یا چهار ایرانسل به صورت مصرف آزاد استفاده کنه.

قبل از این، استعلام و اعلام پایان اعتبار حجمی و وقتی بسته های اینترنت همراه ایرانسل از راه اس ام اس، کددستوری و نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» واسه مشترکان جفت و جور شده بود.

براین پایه، رو به اتمام بودن حجم بسته های اینترنت همراه ایرانسل واسه کاربران خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و چهار، از راه اس ام اس طی دو نوبت به مشترک اطلاع رسانی می شه. هم اینکه شروع محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکین سیم کارتای دائمی براساس «تعرفه مصرف آزاد» هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکین می رسه.

ضمن اینکه اندازه باقی مونده اعتبار حجمی و وقتی بسته های اینترنت همراه ایرانسل، از راه نرم افزار کاربردی «ایرانسل من» به صورت در لحظه واسه مشترکین سیم کارتای دائمی و اعتباری میشه دید. هم اینکه، کنترل مصرف و شارژ حساب، تغییر طرح تعرفه، دریافت و پرداخت صورت حساب، فعالسازی بسته های افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها از دیگر کاربرده های این برنامه کاربردیه که واسه کاربران گوشیای براساس سیستم عامل اندروید، iOS و جاوا قابل استفاده س.

اطلاع از اندازه اعتبار وقتی و حجمی بسته های اینترنت همراه ایرانسل از راه شماره گیری کد #۴*۱*۵۵۵* هم در هر لحظه واسه مشترکین سیم کارتای دائمی و اعتباری ایرانسل مقدوره. هم اینکه مشاهده باقی مونده اعتبار حجمی همه بسته های افزایشی و ترکیبی اینترنت با شماره گیری کد #۱۰*۱۴۱* واسه مشترکین سیم کارتای اعتباری ممکنه.

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و تنظیمات لازم واسه به کار گیری بستر اینترنت همراه براساس نسل ۲، ۳ و ۴، تعرفه ها و بسته های افزایشی اینترنت همراه، بررسی توانایی ۳G و ۴G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودمای ایرانسل از راه نشانی اینترنتی irancell.ir/internet میشه دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *