قطاری که ۳ سال فقط بخاطر ۱ مسافر فعال بود!

قطاری که ۳ سال فقط بخاطر ۱ مسافر فعال بود!

یکی از ایستگاه های قطار شرکت کامی ژاپن، بر خلاف ضرردهی، سه ساله که واسه رسوندن فقط یه علم آموز به مدرسه و بازنماندن ایشون از تحصیل، تعطیل نمی شه.

ایستگاه قطار شرکت کامی در جزیره هوکائیدو واقع در شمالی ترین نقطه ژاپن، وقتی بسیار فعال بوده. اما در سالهای گذشته تعداد آدمایی که به این منطقه رفت و اومد می کردن شدیدا کم شد. در آخر فقط یه نفر موند که به طور منظم از این خط دو ایستگاهی به طور منظم استفاده می کنه: یه دختر دبیرستانی.برنامه حرکت قطار با برنامه این دانش آموز تنظیم شده.

سه سال پیش، شرایط راه آهن ژاپن که مدیریت این خط رو رو دوش داره تغییر کرد. اگه این خط تطیل می شد، دختری که واسه رفت و برگشت به مدرسه هر روز ازش استفاده می کردف با مشکل مواجه می شد. به خاطر همین موضوع، سه سال تموم، این خط با زیاندهی به کار خود ادامه داد. ساعات ورود و خروج قطار در این خط براساس برنامه مدرسه اون دختر تنظیم شده.

این دختر که اسمش اعلام نشده قراره در ماه مارس فارغ التحصیل شه که به محض فارغ التحصیلی اون این خط هم به فعالیت خود پایان میده. در چند وقت گذشته در نواحی دور و بر این ایستگاه ۲۰ خط قطار تعطیل شده. جمعیت سن و سال دار ژاپن در این باره می گن که دولت ژاپن نه سالمندان رو ندیده میگیره و نه جوانان رو.

3 سال فعالیت قطار به خاطر 1 دانش آموز

3 سال فعالیت قطار به خاطر 1 دانش آموز

3 سال فعالیت قطار به خاطر 1 دانش آموز

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *