قصاص مرد همسرکش با درخواست پسرش

قصاص مرد همسرکش با درخواست پسرش

مرد جنایتکار که همسرش رو به شکل هولناکی کشته بود با درخواست پسرش به قصاص محکوم شد.

ساعت ۱۰ صبح سوم دیماه بود که ساکنان مجتمع ۸ واحدی، داد و فریادهای زن و شوهری رو در طبقه همکف ساختمون شماره ۶ در کوی جوانمردان، خیابون کلینی در پیروزی تهران شنیدند. همه نگران بودن تا اینکه فریادهای پروانه ۳۹ ساله خاموش شد و همه جا آروم گرفت. دقایقی بعد بود که داداش پروانه به در خونه اونا رفت، هر چی زنگ زد؛ کسی در رو باز نکرد و خیلی زود اونجا رو ترک کرد. انگار همه می دونستن این زن و شوهر با هم اختلاف دارن، عقربه ها ساعت ۳۰: ۱۱ دقیقه رو نشون می داد که دایی و زن دایی پروانه به در خونه اش رفتن، هرچه زنگ زدن بیشتر نگران شدن خصوصاً اینکه شنیده بودن اونا در بالاترین درجه دعوا یهو خاموش شدن.

با اصرار دایی پروانه، ایشون تونست خود رو به داخل خونه برسونه، صحنه ای که می دید باورکردنی نبود. زن جوون با پیکری خون آلود در اتاق پذیرایی روی زمین افتاده بود و در آشپزخانه بهروز ۴۳ ساله دیده می شد که با چاقو خودزنی کرده بود.همه سریع پلیس و اورژانس رو در جریان گذاشتن ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو و امدادگران اورژانس وارد عمل شدن اما کار از کار گذشته بود پروانه، در راه بیمارستان بوعلی تسلیم مرگ شد و بهروز در بخش مراقبتای خاص بستری شد.

پس از بهبود حال مرد جنایتکار تیم جنائی به تحقیق از اون پرداختن که بهروز با اعتراف به قتل همسرش به تشریح ماجرا پرداخت.

با تکمیل تحقیقات پرونده واسه محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده و متهم پای میز محاکمه قرار گرفت. در این جلسه دادگاه پسر بهروز وقتی در جایگاه قرار گرفت خواهان قصاص پدرش شد و گفت : بابام همیشه با مادرم رفتاری بد داشت و همیشه اون رو کتک می زد. ایشون به زور ما رو واسه زندگی به شهر پرند برد و اونجا فهمیدم ایشون با زن دیگری رابطه داره و اون عقد موقت کرده.

بعد متهم واسه دفاع از خود در جایگاه ایستاد و گفت : من از کار خود پشیمون هستم اگه به جای اولیای دم بودم گذشت نمی کردم. اونا می تونن منو قصاص کنن اما می خوام که از نظر اخروی منو ببخشند. با تموم مشکلاتی که با پروانه داشتم عاشق اون بودم و هیچ وقت نقشه ای واسه قتلش نداشتم. روز حادثه واسه طلاق توافقی به دادگاه خونواده رفته بودیم وقتی به خونه برگشتیم ساکم رو جمع کردم تا واسه همیشه از اون خونه بروم. اون یه حرفی به من زد که بسیار عصبانی ام کرد تو یه لحظه چاقویی رو در دست خود دیدم و با اون چند ضربه به گردن و شکم همسرم وارد کردم. وقتی به خودم آمدم پروانه مرده بود بخاطر این با اون چاقو خودزنی کرده و ۵۰ عدد قرص خواب آور خوردم. یکی از همسایه ها که متوجه ماجرا شده بود موضوع رو به پلیس اطلاع داده و من بعد از ۷ روز در بیمارستان به هوش آمدم.

متهم درخصوص بیهوش کردن همسرش هم گفت: یه مدت قبل از این جنایت یه اسپری اتر در خیابون پیدا کرده و اون رو به خونه آوردم روز حادثه واسه اینکه پروانه رو ساکت کنم به یه هوله اتر زده و اون رو جلوی صورت مقتول گرفتم وقتی اون نیمه هوش شد با چاقو به جانش افتادم.

پس از آخرین دفاعیات متهم قاضی همت یار ختم رسیدگی به این پرونده رو صادر و واسه ارسال حکم به همراه ۴ قاضی مستشار وارد شور شده و بهروز رو به قصاص نفس اعدام محکوم کردن.

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *