قصاب داعش در لبنان کیست ؟

قصاب داعش در لبنان کیست ؟

و جبهه النصره در دوم آگوست گذشت به شهر عرسال در مرز لبنان حمله و اون رو به مدت ۵ روز اشغال کردن.

تروریستها در این مدت تعدادی از شهروندان لبنانی رو کشته و به پایگاه های ارتش حمله کردن، و ۴۲ تن از سربازان و نیروهای امنیتی لبنان رو ربودند.

تروریست ها بعضی از این ربوده شدگان رو آزاد کردن. ولی ۲۴ تن از سربازان بازم در گروگان باقی موندن؛ به صورتیکه ۱۲ تن از سربازان در اختیار تروریست های النصره و ۱۲ تن هم در اختیار داعش قرار گرفتن.

پس از موافقت مسؤولان لبنانی با آتیش بس، باندهای تروریستی تونستن از شهر عرسال خارج شن ولی اونا، سربازان ربوده شده رو هم با خود به داخل خاک سوریه بردن.

تروریستهای تکفیری در مقابل آزادی سربازان لبنانی، خواهان آزادی تروریستها از زندانهای لبنان شدن. اونا تهدید کردن که در صورت عملی نشدن مطالباتشان، سربازان اسیر رو یکی پس از دیگری سر می برند.

عناصر داعش تا کنون ۲ تن از سربازان ارتش لبنان به اسمای “علی السید” و “عباس مدلج” رو سر بریده و تصاویری از این جنایتشان رو منتشر کردن.

شبکه لبنانی “الجدید” در گزارشی اعلام کرد، تروریستی که “علی السید” سرباز لبنانی رو سر برید، “بلال عمر میقاتی” اسمشه که با لقب “ابو هریره المیقاتی” و یا “ابو عمر المیقاتی” شناخته می شه.

براساس این گزارش، ابو هریره هنگام سربریدن علی السید نقاب به صورت زده بود، و تنها چشمانش بیرون مونده بود که از همین روش و هم اینکه اطلاعات امنیتی به دست اومده، هویت این تروریست کشف شد.

شبکه الجدید هم اینکه یه فایل صوتی از ابوهریره به دست آورد، که نشون می دهد ایشون در آرامش کامل از سربریدن سربازان اسیر ارتش لبنان سخن می گوید.

براساس اطلاعات به دست اومده، ابوهریره متولد سال ۱۹۹۴ و از تروریستهای سفی عضو داعشه که به دلیل مشارکت در اقدامات تروریستی در لبنان، تحت تعقیب قضاییه.

ابوهریره با وجود عملیات نیروهای امنیتی لبنانی واسه دستگیری ایشون و دیگه تروریستهای تحت تعقیب، تونسته به سوریه فرار کنین.

یه هفته قبل از جنگ عرسال، ابوهریره المیقاتی در یکی از مناطق شمالی لبنان دیده شد، ولی پس از یه مدت مخفی گشت؛ اما دوباره تصویر ایشون در دو فیلم یکی مربوط به اسارت گرفتن یکی از سربازان لبنانی، و دیگری سربریدن علی السید در عرسال منتشر شد.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

العالم داعش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *