قسمت ۱۱ و ۱۲ قلب یخی ؟

قسمت ۱۱ و ۱۲ قلب یخی ؟

دوباره پخش سریالای شبکه خونگی با تاخیر روبه رو شد اینبار پخش قسمتای ۱۱ و ۱۲ سریال جذاب قلب یخی ، اولین سریال شبکه خونگی ایران با تاخیر رو به رو شد که در این باره شرکت تصویر دنیای هنر این جوری دلیل رو توجیح کرده.

روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر((TDH)) در اطلاعیه ای تاخیر در پخش قسمت جدید سریال قلب یخی رو به دلیل پخش هم زمان دو قسمت یازدهم و دوازدهم گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر((TDH ))در این اطلاعیه آمده: نبود پخش قسمت یازدهم سریال قلب یخی در هفته جاری نگرانیا یی رو در میان قشر بزرگی از علاقه مندان این سریال بوجود اومد که منتهی به ارسال رایانامه، اس ام اس، فکس، تماس تلفنی و حتی حضور در دفتر مرکزی شرکت شد.

تصویر دنیای هنر با احترام به تموم مخاطبان اولین سریال شبکه نمایش خونگی و ضمن سپاس فراوون و عرض پوزش به اطلاع میرسونه: با در نظر گرفتن اینکه فصل اول سریال قلب یخی با ارائه قسمتای یازدهم و دوازدهم تموم میشه، قرار شد تا دو قسمت پایانی فصل اول این سریال به شکل هم زمان به شکل یه پکیج روز چهارشنبه جاری به مخاطبان تقدیم می شه  و این موضوع دلیل اصلی تاخیر در پخش این هفته سریال قلب یخی بوده.

اضافه می شه. گروه تولید قلب یخی هم اینک مراحل پیش تولید  فصل دوم این سریال رو شروع کردن و فصل دوم قلب یخی با ارائه قسمت سیزدهم تو یه فاصله وقتی کوتاه به مخاطبان گرامی شبکه نمایش خونگی و دوستداران اولین سریال خاص شبکه سینمای خونگی کشور تقدیم می شه.

جمع آوری : آلامتو

به نقل از :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *