قرعه‌کشی مجموعه هیجدهم و نوزدهم قهوه تلخ +عکس

قرعه‌کشی مجموعه هیجدهم و نوزدهم قهوه تلخ +عکس

قرعه کشی مجموعه هیجدهم و نوزدهم مجموعه «قهوه تلخ» به کارگردانی «مهران مدیری» برگزار شد.

قرعه کشی مجموعه «قهوه تلخ» با حضور علیرضا کریمی مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید و حمید آقاگلیان جفت و جور کنندگان مجموعه،امیرمهدی ژوله و خشایار الوند نویسندگان سریال، نمایندگان بانک پارسیان و جمعی از بازیگران سریال در لوکیشن خونه اتابک برگزار شد.

پس گزارش، قرعه کشی بوسیله کامپیوتر و به صورت تصادفی انجام شد و طی اون ۵۵ برنده یه میلیون ریالی، ۶ برنده خودروی پراید و دو برنده ۱۰۰ میلیون ریالی مشخص شدن.

برندگان این سری از قرعه کشی افراد مختلفی از نقاط جور واجور کشور بودن که پس از مشخص شدن شماره تلفن اونا، بازیگران سریال مثل رضا فیض نوروزی، علی لک پوریان، محمدرضا هدایتی، عارف لرستانی، سحر جعفری جوزانی، هادی کاظمی و غلامرضا خوب خواه با برندگان تماس گرفته و به اونا خبر برنده شدنشون رو دادن.

هر کدوم از برندگان عکس العمل متفاوتی رو از خود نشون می داد، مثلا یکی از برندگان خواب بود و دیگری باور نمی کرد که برنده شده.

یکی از برندگان هم که خودروی پراید برنده شده بود که وقتی از اون پرسیدن خودت قبلا خودرو داشته ای یا خیر؟ جواب داد آره یه پژوی قراضه دارم!

برنده دیگه هم پس از شنیدن خبر برنده شدنش گفت: ما تا حالا تموم قسمت های «قهوه تلخ» رو خریده ایم ولی یه قسمت اون رو هم ندیده ایم. که در مقابل از اون پرسیده شد به چه دلیل این کار رو انجام داده اید؟ که این برنده جواب داد: با این کار فقط می خواستیم به شما کمکی کرده باشیم.

به گزارش فارس، یکی دیگه از برندگان هم وقتی خبر برنده شدنش رو شنید عکس العملی از خود نشون نداد و وقتی به اون گفتن که از این ماجرا خوشحال نشدی؟ گفت: خوشحال شده ام ولی چون داخل جلسه هستم نمی توانم خوشحالی ام رو بگم!

قرعه کشی «قهوه تلخ» بدون حضور «مهران مدیری» برگزار شد.

منبع: farsnews.com

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *