قرار عاشقانه زن و شوهر

قرار عاشقانه زن و شوهر

قرار عاشقانه

به گزارش آلامتو به نقل از آی بانو؛ هممون فکر می کنیم که به محض اینکه ازدواج کردیم دیگه بیرون قرار گذاشتن با همسر لزومی نداره، اما باید بدونین که ازدواج کردن به این معنی نیس عادتای عاشقانه رو ترک کنین. ازدواجتون رو با موندگاری قرارها و بیرون رفتنا باحال تر و لذت بخش تر کنین.

مثل قبل از ازدواج سرحال باشین و هیچوقت قرار گذاشتن رو متوقف نکنین

زنده نگه داشتن جذابیتهای روزای اول آشنایی بسیار آسونه جوری که حس می کنین تازه ازدواج کردین. در ادامه به شما یه سری نکته و راه حل واسه قرار گذاشتن با همسرتون یاد می دیم حتی اگه سالهاست که از ازدواجتون میگذره.

وقتی رو واسه باهم بودن مشخص کنین.

بیشتر زوجها چون با هم زندگی می کنن همیشه همدیگه رو می بینن. از اونجایی که هر روز همدیگه رو می بینین، معمولا حس می کنین که با هم هستین بدون اینکه نقطه اتصالی بین شما وجود داشته باشه. وقتی رو در نظر بگیرین که در اون بیشتر به همدیگه توجه کنین نه به مسایل حواشی، مثلا با همدیگه به پیاده روی برید یا باهم یه وعده غذا – نه در جلوی تلویزیون – بخورین.

روال برنامه های عادی رو کمی تغییر بدین.

یکی از بدترین و بهترین چیزها اینه که زندگی شما قابل پیش بینی و برنامه ریزی شده باشه. شاید در این روش شما احساس راحتی بیشتری داشته باشین اما می تونه نشون دهنده پایان هیجانات موجود در سالهای اولین زندگی مشترک باشه. دفعه دیگه که خواستین واسه زمانتان برنامه ریزی کنین، تلاش کنین که کمی تغییر در اون ایجاد کنین. این کار می تونه به اندازه رفتن به یه رستوران جدید غیر منتظره و یا به اندازه رفتن به جنگل جسورانه باشه.

مثل یه قرار واقعی رفتار کنین

“قرار ” عبارتیه که معمولا واسه دیدار در بیرون به کار میره. به جای اینکه با هم به رستوران برید با همسرتون اونجا قرار بذارین. در این صورت شما همون اتفاقاتی رو که واسه قرار ملاقاتها میفته رو تجربه می کنین: مثلا از خود می پرسین ” اون از لباسم خوشش میاد ، اون چی می پوشد؟ “و مثل این. بدون اینکه مسایل و مشکلات درون خونواده به حس و حال قرارتان نفوذ کنه.

زندگی ج-ن-س-ی خود رو زنده کنین.

روزای اول ازدواج رو که نمی تونستید حتی یه لحظه دست همدیگه رو رها کنین بیاد میارید؟ شاید شما اینجور حسی رو دیگه نداشته باشین اما می تونین کمی از اون شور و اشتیاق رو وارد روابط زناشویی خود کنین. می تونه به شکل تغییر دادن محل رابطه مثلا تو یه اتاق دیگه (و یا در باغتان به شرطی که به طور کامل شخصی باشه ) و یا تو یه زمان متفاوت از روز و یا یه وضعیت جدید باشه. اگه این تجربه های جدید موفقیت آمیز نبودن دست کم شما رو کمی می خندونن ولی اگه موفقیت آمیز بودن، شما موفق میشین که آتیش جدیدی رو در رابطه خود ایجاد کنین.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

آی بانو زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *