قبولی قطعی در آزمون آیین نامه رانندگی

قبولی قطعی در آزمون آیین نامه رانندگی

معمولا آموزشگاهای رانندگی، پس از پایان جلسه های آموزش تئوری، یه آزمون داخلی (آزمون آیین نامه مقدماتی) از شما می گیرن تا اگه نیاز باشه براتون بازم کلاس آموزشی گذاشته شه. در صورت قبولی در آزمون مقدماتی آییین نامه باید در آزمون اصلی آیین نامه که با حضور افسر راهنمایی و رانندگی گرفته می شه حضور یابید.

قبولی در آزمون مقدماتی آیین نامه اولین قدم واسه دریافت گواهینامه س. پس از اون نوبت به آزمون اصلی آیین نامه می رسه. سوالات آزمون اصلی آیین نامه مثل سوالات آزمون مقدماتی هستن (شامل ۳۰ سوال که امکان ۴ سوال غلط یا بدون جواب بین اونا هست). فرقش اینه که این آزمون از راه افسری که از طرف اداره راهنمایی رانندگی فرستاده می شه، برگزار می شه و مدت زمان انجام آزمون محدوده. نکته دیگه اینه که نمرات اخذ شده در هیچ کدوم از آزمونای مقدماتی و اصلی آیین نامه در گواهینامه درج نمی شن و تنها قبولی در این آزمونها مد نظره. پس از قبولی در این آزمون آخرسر می تونین واسه آزمون عملی دست به کار شین.

هر بار رد شدن در آزمون آیین نامه می تونه وقت و هزینه خیلی از شما بگیره و هم اینکه باعث کاهش اعتماد به نفس شما شه، پس خیلی با اهمیته که در دفعات اول موفق به قبولی در آزمون آیین نامه شید.

آزمون رانندگی

چیجوری در آزمونا به شکل قطعی قبول شیم؟

با در نظر گرفتن اینکه قبولی در آزمونا شرط اصلی واسه دریافت گواهینامه س و نبود قبولی شما باعث اتلاف وقت و هزینه شما می شه پیشنهاد ما به کار گیری نمونه سوالات آیین نامه س. ما در این بسته خاص نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رو واسه شما جفت و جور کردیم تا قبولی شما قطعی شه.

این بسته خاص شامل سوالات آیین نامه و سوالات آیین نامه اصلی می شه.

سوالات آیین نامه رانندگی قبولی شما در آزمون آیین نامه رو تضمین می کنه و مزیت دیگه اون اینست که با مطالعه این نمونه سوالات احتیاجی به خوندن کتاب آیین نامه ندارین.

راهنمای قبولی در آزمون شهری

با اینکه تصور رو اینه که قبولی در آزمون عملی رانندگی رابطه مستقیمی با مهارت افراد داره اما واقعیت اینست که قبولی در این مرحله بیشتر به رعایت بعضی قوانین و نکات خاص ای داره که ما اونا رو در سایت پارس درایور به نشانی ParsDriver.com جمع آوری کردیم که با مطالعه اون بدون استرس می تونین در آزمون عملی بدون هیچ سختی ای قبول شید.

راهنمای خرید خودرو مناسب

خودروهایی که خانوما دوست دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *