تماس‌های ویدیویی گروهی و استیکرها به واتس‌اپ می‌آیند

تماس‌های ویدیویی گروهی و استیکرها به واتس‌اپ می‌آیند

فیسبوک در جریان برگزاری کنفرانس پیشرفت دهندگان خود موسوم به F8، از اضافه شدن ویژگی های جدیدی به پیام رسان واتس اپ خبر داد. از جمله مهم ترین این توانایی ها می توان به استیکر، تماس ویدیویی گروهی و امکاناتی تازه واسه حساب های کاربری تجاری اشاره کرد.

مبارک امام، یکی از مدیران اجرایی واتس اپ و نماینده این پیام رسان در کنفرانس F8 در مورد چگونگی کار تماس های ویدیویی گروهی توضیح زیادی ارائه نداد. با این وجود، از ویدیویی که در کنفرانس به نمایش درآمد اینطور می توان برداشت کرد که با این ویژگی، چهار نفر به طور همزمان قادر به صحبت با همدیگه خواهند بود.

مدیر اجرایی واتس اپ در ادامه از آمار و ارقام این اپلیکیشن سخن گفت و اعلام کرد که واتس اپ حالا ۴۵۰ میلیون کاربر فعال روزانه داره که در هر ۲۴ ساعت، بیش از ۲ میلیون دقیقه از تماس های صوتی و ویدیویی واتس اپ استفاده می کنن.

اما فارغ از تماس ویدیویی، استیکر ها هم پس از گذشت سال ها در آخر به واتس اپ می آیند تا بتونین تجربه ای برابر با پیام رسان هایی چون تلگرام و لاین رو در اون داشته باشین. هم اینکه اعلام شده که هر کس در واتس اپ می تونه استیکر های مختص به خودش رو هم بسازه.

و در آخر واتس اپ اعلام کرده که اپلیکیشن مخصوص کسب و کاراش رو حالا در اختیار جمع گسترده تری از افراد قرار می دهد. WhatsApp for Business اوایل سال جاری میلادی منتشر شد و در حال حاضر رایگان است. اما به زودی برنده های بزرگ واسه ادامه فعالیت در این اپ مجبور به پرداخت هزینه به واتس اپ می شن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *