بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم

بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم

چگونه بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم را پیدا کنیم؟ ابدومینوپلاستی یا عمل زیبایی شکم یک روش رایج است طی چندین سال اخیر تحول زیادی در جراحی پلاستیک ایجاد کرده است. اگر بر اثر عواملی چون کاهش وزن ناگهانی، بارداری‌های متعدد و یا افزایش سن دچار شلی و افتادگی پوست شکم شده‌اید، با این عمل جراحی می‌توانید این شلی و افتادگی پوست را رفع کنید. مهم‌ترین نکته برای انجام این عمل زیبایی، پیدا کردن یک جراح باتجربه و توانمند است. از همین‌رو در ادامه این مطلب به ویژگی‌هایی که یک جراح پلاستیک باید داشته باشد اشاره کرده‌ایم.

یکی از مهم‌ترین نکات قبل از انتخاب جراح، بررسی مدرک و تخصص پزشک مورد نظر است؛ چک کردن سوابق تحصیلی و سابقه کاری جراح می‌تواند خیالتان را بابت نتیجه این جراحی راحت‌تر کند. از دیگر ویژگی‌های یک جراح مناسب، آپدیت بودن و استفاده از تکنیک‌های روز دنیا در انجام عمل‌های جراحی است. علم و تکنیک‌های پزشکی دائما در حال به روز شدن هستند و اگر جراحی همگام با این پیشرفت حرکت نکند، نمی‌تواند نتایج مثبتی را رقم بزند. تعهد، مسئولیت پذیری و صداقت در کار یکی‌دیگر از ویژگی‌هایی است که هر جراحی باید داشته باشد. فراموش نکنید که هیچ عمل جراحی صددرصد بدون عوارض نخواهد بود و زمانی‌ این عوارضات به حداقل می‌رسند که جراح با صداقت بیمار را در جریان همه مراقبت‌های لازم قبل و بعد از جراحی بگذارد.

یک جراح متعد، اگر بیمار کاندید مناسبی برای انجام این عمل جراحی نباید حتما او را آگاه می‌کنده به طور کلی اگر بارداری‌های متعدد داشته‌اید و با ورزش و رژیم غذایی نمی‌توانید پوست‌های افتاده را از میان بردارید، شما کاندید مناسبی برای این جراحی هستید. هدف اصلی از انجام ابدومینوپلاستی، حذف پوست‌های اضافه است؛ از همین‌رو اگر دچار چربی‌های انباشته شده در ناحیه شکم و پهلو باشید به احتمال زیاد جراحتان از روش‌های ترکیبی جراحی لاغری و زیبایی با یک‌دیگر استفاده کند. اگر به دنبال یک کلینیک معتبر برای انجام جراحی زیبایی شکم هستید، در انتها با توجه به تجارب بیماران، یک کلینیک معتبر را معرفی کرده‌ایم.

بهترین دکتر عمل زیبایی شکم دارای چه ویژگی‌هایی است؟

اگر قصد انجام جراحی ابدومینوپلاستی و یا جراحی زیبایی شکم را داشته باشید، احتمالا می‌دانید که یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها حین تصمیم‌گیری برای انجام هرگونه از عمل‌های زیبایی، انتخاب یک جراح باتجربه و کاربلد است! ابدومینوپلاستی نیز جزو عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود که به صورت مستقیم هم با سلامتی و هم با زیبایی فرد در ارتباط است؛ بنابراین پیدا کردن یک دکتر حاذق اهمیت چندین برابری پیدا می‌کند.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی باید دارای ویژگی‌هایی باشد که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد. جستجوی این ویژگی‌ها در جراحانی که کاندید کرده‌اید، کمک می‌کند تا راحت‌تر بهترین جراح را برای ابدومینوپلاستی انتخاب کنید.

مدرک جراح را بررسی کنید

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک جراح مدرک، تخصص و دوره‌هایی است که جراح گذرانده است. جراحان زیبایی و یا لاغری شکم باید دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک باشند. برای اطمینان از تخصص جراح، می‌توانید با کمک شماره نظام پزشکی، سوابق تحصیلیشان را به طور کامل چک کنید. همچنین بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم باید دارای بورد تخصصی جراحی نیز باشد.

به‌روز باشد و از جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا استفاده کند

متدهای جراحی در سرتاسر دنیا دائم در حال به روز شدن هستند. پیشرفت علم و تجهیزات پزشکی نیز در این راستا کمک شایانی به جراحان کرده است. از همین‌رو اگر به دنبال یک جراح پلاستیک حاذق برای ابدومینوپلاستی هستید، باید از بیماران سابق جراح خود بپرسید از چه روش‌ و تکنیک‌هایی برای بهبودی آن‌ها کمک گرفته است.

متعهد، صادق و مسئولیت پذیر باشد

یک جراح حرفه‌ای، سلامتی بیمار را در اولویت کار خود قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید بهترین دکتر برای عمل زیبایی شکم را شناسایی کنید، باید ببینید کدام جراح در جلسات مشاوره قبل از عمل با شما صادق‌تر خواهد بود. جراح باید مناسب‌ترین پیشنهادات را بر اساس شرایط بدنی فرد، سابقه‌‌های بیماری وی، سن بیمار و … بدهد. انجام هیچگونه عمل جراح بدون عوارض نخواهد بود؛ بنابراین بهترین جراح ابدومینوپلاستی شما را به طور کامل از این عوارضات آگاه می‌کند.

برخورد خوب با بیمار

نوع برخورد جراح با بیمار مخصوصا برای افرادی که داوطلب انجام جراحی‌های زیبایی شکم هستند بسیار مهم است. اگر جراح بتواند رابطه خوبی با بیمار برقرار کند، شرایطی را فراهم می‌کند تا بیمار به دور از ترس و استرس از تمامی مشاوره‌های قبل از عمل بهره‌مند شود. همچنین مراقبت‌های بعد از عمل و دادن راهکارهایی برای کاهش دوره نقاهت نیز از دیگر ویژگی‌های یک جراح خوب به شمار می‌رود.

بهترین کاندیدهای جراحی زیبایی شکم از نظر بهترین بهترین دکتر ابدومینوپلاستی

به دنبال رسیدن به تناسب و زیبایی اندام، یکی از عمل‌های زیبایی که در سال‌های اخیر میان بانوان و آقایان طرفداران زیادی پیدا کرده است، عمل زیبایی شکم و یا ابدومینوپلاستی است. روش‌های مختلفی برای انجام عمل‌های زیبایی شکم وجود دارد. مناسب‌ترین روش‌ برای هر فرد با توجه به شرایط بالینی و میزان چربی‌های انباشته شده در نواحی شکم و پهلو انتخاب می‌شود.

قبل از تصمیم برای انجام این عمل زیبایی باید از خود بپرسید که آیا کاندید مناسبی برای انجام این عمل هستید یا خیر. بنابراین بهتر است نزد بهترین دکتر برای جراحی زیبایی شکم مراجعه کنید. افرادی که دارای ویژگی‌های زیر هستند بهترین کاندیدهای انجام جراحی ابدومینوپلاستی به شمار می‌روند:

  • کسانی که به دلایل مختلف دچار شلی و افتادگی شکم شده‌اند؛ بالا رفتن سن، بارداری و زایمان از جمله اصلی‌‌ترین دلایل افتادگی و شلی پوست شکم و پهلو به شمار می‌روند.
  • افرادی که شکم‌هایی بزرگ و پر چربی دارند.
  • افرادی که دچار چاقی مفرط در ناحیه شکم و پهلو شده و با ورزش و رژیم غذایی نتوانسته‌اند به تناسب اندام دلخواه خود برسند.

افراد ذکر شده فوق کاندیدهای این عمل جراحی زیبایی به شمار می‌روند که می‌توانند نزد بهترین جراح ابدومینوپلاستی تحت عمل قرار بگیرند.

بهترین دکتر عمل زیبایی شکم، این جراحی را با چه هدفی انجام می‌دهد؟

همان‌طور که کمی پیش اشاره کردیم، ابدومینوپلاستی یک جراحی زیبایی شکم است که با از میان برداشتن پوست‌های شل و آویزان نواحی شکم و پهلو، به تناسب اندام بیشتر فرد کمک می‌کند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی زیبایی شکم و یا ابدومینوپلاستی، یک جراحی لاغری نیست! بنابراین به هیچ عنوان نمی‌توان این عمل جراحی را جایگزین رژیم غذایی، ورزش و دیگر راهکارهای لاغری دانست.

حذف چربی‌های اضافه شکم و پهلو از طریق جراحی‌های لاغری مانند لیپوماتیک و یا لیپوساکشن صورت می‌گیرد؛ در این روش‌ها هدف اصلی از میان برداشتن چربی‌های اضافه است. در روش‌هایی مانند لیپوماتیک نمی‌توان پوست‌های اضافه را از میان برداشت. در مقابل در ابدومینوپلاستی نیز نمی‌توان حجم زیادی از چربی را خارج کرد؛ چراکه هدف اصلی از انجام این عمل جراحی زیبایی، حذف پوست‌های شل و اضافه است.

از همین‌رو اگر دچار چاقی مفرط نیستید و تنها بر اثر نوسان وزن و یا حاملگی‌های متعدد پوست ناحیه شکم و پهلویتان شل و افتاده شده است، شما بهترین کاندید برای ابدومینوپلاستی هستید. اما اگر چربی‌های انباشته شده در این نواحی به میزان زیادی باشد، جراح از روش‌های ترکیبی جراحی زیبایی برای حذف پوست اضافه و جراحی لاغری شکم برای حذف چربی‌ها استفاده می‌کند.

بهترین سن برای انجام عمل ابدومینوپلاستی

بهترین دکتر برای عمل زیبایی شکم کسی است که در جلسه مشاوره قبل از عمل، شما را از تمامی معایب و عوارضات احتمالی این جراحی آگاه کند. در این جلسات مشاوره باید بهترین سن انجام این عمل جراحی را نیز از پزشک معالج خود سوال کنید. به‌طور کلی برای انجام ابدومینوپلاستی محدودیت سنی وجود ندارد و در صورتی که کاندید این عمل جراحی باشید، در هر سنی می‌توانید آن را انجام دهید.

یکی از سوالاتی که اغلب خانم‌ها می‌پرسند این است که آیا باردار شدن پس از انجام این عمل جراحی مانعی دارد؟ جراحی زبایی شکم برای افرادی که در آینده قصد بارداری دارند هیچ منعی ندارد و می‌توانند آن را انجام دهند. اما به این نکته نیز دقت داشته باشید که بارداری و زایمان می‌توانند مجددا شکمتان را دستخوش تغییر کند؛ از همین‎رو اغلب جراحان انجام این جراحی را بیشتر به خانم‌هایی توصیه می‌کنند که قصد بارداری مجدد ندارند.

بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در تهران و کلینیک بیتا

اگر شما هم به دنبال یک جراح کاربلد برای جراحی زیبایی شکم هستید، می‌توانید با یک جستجو در گوگل جراح و کلینیک‌های زیادی را پیدا کنید که این جراحی را انجام می‌دهند. اما چگونه می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد؟ یکی از بهترین راهکارهای پیدا کردن یک کلینیک جراحی معتبر و همچنین جراح باسابقه، پرس‌وجو از بیماران سابق آن جراح است. استفاده از تجارب دیگران شما را به پیدا کردن بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران نزدیک‌تر می‌کند.

دکتر پروانه منصوری، مدیر کلینیک بیتا در تهران، با بیش از 18 سال سابقه درخشان در زمینه عمل‌های زیبایی شکم، سینه و اندام یکی از بهترین جراحان زیبایی شکم به شمار می‌رود. در این کلینیک می‌توانید از خدماتی چون جراحی‌های زیبایی بدن، سینه و درمان بیماری‌های نشیمنگاه بهره‌مند شوید.

عنوان:

بهترین دکتر برای عمل زیبایی شکم

متا:

بهترین دکتر برای عمل زیبایی شکم کدام دکتر است؟ بهترین دکتر برای انجام عمل زیبایی شکم در تهران کیست؟

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *