برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی

برنامه ریزی و طراحی کسب و کار اینترنتی

برنامه ریزی و طراحی کار و کاسبی اینترنتی

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۲۹ نظر ۸۲,۰۰۷ بازدید

کسب و کارایی که بعد از گذشت مدت کوتاهی از زمان شروع شون به مشکل می خوره بیشتر تو یه بخش مشترک ضعف دارن و اون برنامه ریزی قبل از شروع کاره! در این دوره به طور دقیق به این مبحث پرداخته شده.


۱۱۹,۰۰۰ تومن

۸ جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: ۷۰۳ مگابایت

زمان دوره: ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه

این محصول دارای گارانتی اثربخشیه

خرید دانلودی محصول

یکی از مهمترین مشکلاتی که در راه اندازی کار و کاسبی اینترنتی هست نبود برنامه مشخص و از پیش طراحی شده! همین موضوع به ظاهر ساده دلیل می شه خیلی از افراد کار و کاسبی های اشتباهی رو راه اندازی کنن که در اول راه خیلی جذاب به نظر می رسه اما بعد از گذشت زمان میفهمن که اصلا این کار و کاسبی ای نبوده که باید اون رو راه اندازی می کردن.

 

به چه دلیل برنامه ریزی قبل از شروع مهمه؟

 • برنامه ریزی مشخص می کنه که واقعا یه کار و کاسبی می تونه به نتیجه برسه یا نه؟!
 • اگه بدون برنامه ریزی شروع کنیم مبدا و مقصد مشخصی واسه شروع نداریم
 • تقریبا بیشتر کسب و کارایی که بدون برنامه ریزی شروع می شن شکست می خورن
 • اگه از اول دقیقا مشخص نکنین که چقدر کار و کاسبی شما بزرگ می شه هیچوقت موفقیت زیادی دارید
 • روند رشد کار و کاسبی فقط با پیش بینی از قبل و طراحی کار و کاسبی ممکن هستش
 • و در آخر اگه بدون برنامه ریزی موفق شید شک نداشته باشین معجزه ای رخ داده!

 

به چه دلیل این دوره آموزشی رو ساختم؟

در چند سال گذشته خیلیا واسه راه اندازی کار و کاسبی اینترنتی خود و یا جلسات مشاوره خصوصی واسه رشد کار و کاسبی های اینترنتی و یا شروع موفق اون به مدیر وب مراجعه کردن، تعداد این افراد با در نظر گرفتن آمارهای سیستم رابطه با مشتری ما بیشتر از صدها نفر بوده!

 

شاید واسه شمام این موضوع رخ داده که بعد از یه مدت میفهمید که اکثریت افراد تو یه بخش خاص مشکلی برابر دارن! وقتی بعضی سوالات بیشتر از صدها بار تکرار می شن و دلیل شکست کار و کاسبی های نوپا مشابه یکدیگره، میفهمید که مشکل برابری در همه شروعا هست و شخصی که کار و کاسبی خود رو شروع کرده از اون بی اطلاعه!

این مشکلات که تعداد اونا کم نیس همه از نبودن برنامه مشخص و طراحی از پیش تعریف شده ایه که بشه به مدت مشخصی به اون انجام داد..

 

سوالات مهمی هستن که هر فرد باید قبل از شروع کار و کاسبی اینترنتی از خودش سوال کنه و تا دقیقا بدونه راه و زمان رسیدن به هدف رو چیجوری پیش بینی و به اون دست پیدا کنه! این موضوع اینقدر مهمه که اگه فقط همین بخش از راه اندازی کار و کاسبی به طور درست انجام شه می تونه به کل سرنوشت کار و کاسبی رو عوض کنه.

 

کار و کاسبی شما چقدر می تونه بزرگ شه؟

همین سوال کلیدی و به ظاهر ساده یکی از مهمترین مباحثیه که در این دوره دربارش صحبت می کنیم! من تا کنون بیشتر از صد بار این سوال رو از صدها نفر از افراد جور واجور که در حال راه اندازی کار و کاسبی خودشون بودن پرسیدم و شاید واسه شما باحال باشه که فقط ۲٪ اونا جوابی واسه این سوال داشتن!

همین الان این سوال رو از خودتون سوال کنین و کمی روی اون تامل کنین، احتمال اینکه جواب قطعی و مشخصی واسه اون داشته باشین خیلی کمه! چون معمولا روند راه اندازی یه کار و کاسبی نوپا به شکل زیر صورت میگیره و هیچوقت وقتی صرف برنامه ریزی دقیق و طراحی اون نمی شه:

 1. یه مشکل باعث به فکر فرو رفتن فردی می شه
 2. یه ایده یه ذهن اون فرد خطور می کنم
 3. بعد از کمی بررسی میفهمه که این ایده تا کنون اجرا نشده
 4. فورا واسه اجرای اون دست به کار می شه
 5. سایتی طراحی می کنه
 6. محتوا تولید می کنه
 7. بازاریابی می کنه
 8. و منتظر نتیجه می شه

 

در تموم مراحل فوق هیچوقت وقتی واسه برنامه ریزی گذاشته نمی شه و یا اگه هم بشه سوالات و طراحی اولیه اینقدر دقیق و نوشته شده نیس که بشه به اون مراجعه کرد!

یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران مدیر وب با اون درگیرن پروژه های اجرا شده بدون بازده س و سوال بیشتر این افراد اینه که ما کجای راه رو اشتباه طی کردیم که حالا در اینجور شرایطی هستیم؟!

 

اینجا یکی از یافته های بسیار جالبی که بعد از صدها جلسه مشاوره به اون رسیدیم رو مطرح می کنم:

بیشتر آدمایی که کار و کاسبی های اینترنتی خود رو راه اندازی می کنن، معمولا به همون ۸ مرحله بالا اکتفا می کنن و کار رو شروع می کنن، وقتی از این افراد سوال می کنیم که برنامه شما واسه درآمد زایی از این سایت در اول کار چی بوده؟ بیشتر افراد جواب مشخصی واسه اون ندارن و با این تصور که "روزی بازدید سایت زیاد می شه و به هر حال وقتی بازدید باشه میشه درآمد هم درست کرد" کار و کاسبی خود رو شروع کردن!

 

همین موضوع به ظاهر ساده می تونه ۱۰۰٪ شکست شما رو ضمانت کنه و دلیل شه در میان راه از ادامه راه سرد شید، چون نه هدف مشخصی دارین و نه برنامه درآمدزایی دقیق با زمان مشخص.

پس سوالاتی که شما باید در اول راه از خودتون سوال کنین و برنامه ریزی اولیه می تونه از همه مراحل دیگه کار مهمتر باشه و باید واسه اون ارزش بالایی رو در نظر بگیرین.

 

وقتی کار و کاسبی های موفق ایران یا جهان رو بررسی کنین متوجه میشین که همه اونا این مرحله از کار رو داشتن و دقیقا می دونستن قراره چه کاری بکنن.

 

ویدیوی معرفی دوره برنامه ریزی و طراحی کار و کاسبی اینترنتی:

 

Your browser does not support HTML5 video.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

۱٫ ۱۰% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می شه که می تونین واسه خرید دیگه اجناس دانلودی سایت ازش استفاده کنین.

۲٫ بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده س.

۳٫ مهمتر از همه اگر در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شه بدون پرداخت هیچ هزینه ای می تونین با به کار گیری لینک اون در قسمت "سفارشات من" اون رو دانلود کنین.


۱۱۹,۰۰۰ تومن

۸ جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: ۷۰۳ مگابایت

زمان دوره: ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه

این محصول دارای گارانتی اثربخشیه

خرید دانلودی محصول

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینکای دانلود در پروفایل شما (با همون نام کاربری که اون محصول رو خریده اید وارد شید) در قسمت "سفارشات من" واسه همیشه هست و می تونین هر زمان که خواستین با به کار گیری اونا، فایل مورد نظر رو دانلود کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *