برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چقدر محصول نیاز داریم؟

برای راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی چقدر محصول نیاز داریم؟

انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ ۰ نظر ۲۹۳ بازدید

Your browser does not support the video element.

دانلود رایگان واسه راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی چقدر محصول نیاز داریم؟

واسه راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی چه قدر محصول نیاز داریم؟ قبلا شما گفته بودین که با دست کم ترین محصول هم می تونین یه فروشگاه راه اندازی کنین، ولی می تونیم در این صورت الکسای خوبی به دست بیار و سئو سایت رو بهبود بخشیم؟

اول این رو بگم که منظور من از دست کم ترین محصول همون MVPه، و کلا منظور از محصول در درجه اول همون کار و کاسبی شماس. درباره سئو هم باید بگم که کار یه شب نیس و نیاز به زمان طولانی داره. در مورد الکسا هم، باید بگم که احتیاجی نیس که براتون مهم باشه. نگران سایتای قدیمی و با اجناس بیشتر هم نباشین، چون که اگه شما یه کار جدیدی رو شروع کردین، حتما یه وجه تمایزی نسبت به بقیه دارین.

واسه اینکه بدونین در مرحله بعد چه محصولی رو و به چه شکلی ارائه بدید بازم نیاز دارین تا از بازخورد کاربران خود بهره ببرین. پس کلا بگم که شما باید اول یه نمونه محصول کوچیک آماده کنین، اونو در اشل کوچیک تبلیغات کنین و با بازخوردی که از کاربران می گیرین، محصول خود رو پیشرفت ببخشین و در این مرحله هم اصلا به سئو، ایمیل مارکتینگ و الکسا فکر نکنین. یعنی مثلا سایت تخفیفان که خودش در درجه اول یه محصوله، واسه شروع کارش، یه ایمیل تخفیف واسه یه جامعه آماری از مشتریانش فرستاد تا بازخوردهای لازم رو واسه پیشرفت محصولش در مراحل بعد، دریافت کنه. 

این سوال یکی از کاربرانه که در «ازم بپرس-قسمت ششم» پرسیده شده است. اگه می خواهید دیگه سوالات و جواب اونا رو ببینین روی لینک اون کلیک کنین.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *