دانلود مقاله استفاده از تلفن همراه و استفاده از اینترنت

دانلود پایان نامه
مسدود کردن کارت بانکی.
تغییر رمز دوم کارت بانکی.
نمایش تاریخچه انتقال وجه های انجام شده.
نمایش سقف روزانه،انتقال روزانه،سقف ماهانه،میزان انتقال ماهانه،حداقل و حداکثر هر انتقال.
اعلام شماره شبای بانکی.
نمایش آخرین وضعیت نوع سپرده و نرخ سود.
امکان استفاده از برنامه با گوشی های لمسی Touch به جهت داشتن آیکون.
امکان ارائه نسخه بدون عکس و ساده جهت گوشی های با قدرت پردازش کمتر.
2-1-21 )مزایای همراه بانک
1- عدم محدودیت مکانی : هرکس در هر مکانی که تحت پوشش شبکه تلفن همراه است میتواند با نقاط دیگر ارتباط برقرار کند. و در حالی که استفاده از اینترنت نیاز به یک نقطه ثابت و خط تلفن خاص است و برای استفاده از خودپرداز یا پایانه فروش نیز باید به مراکز ویژه ای مراجعه نمود.
2 – ضریب نفوذ بالا : نفوذ بالای شبکه های تلفن همراه در اقصی نقاط جهان حکایت از سازگاری این فن آوری با فرهنگ جوامع مختلف دارد. اما اینترنت و کامپیوتر های شخصی با همه قابلیت ها و توانایی ها ی موجود هیچگاه نتوانسته اند پا به پای فناوری تلفن همراه رشد نمایند.
3- کاملا شخصی بودن : رایانه ها دربسیای موارد به صورت مشترک استفاده میشوند اما تلفن همراه کاملا جنبه شخصی داشته و فقط یک نفر از آن استفاده میکند. این موضوع باعث میشود که رد گیری، شناسایی ، تصدیق هویت و در نتیجه امنیت خدمات بانکداری افزایش یابد.
4- همراه همیشگی افراد: در حالی که کامپیوتر های شخصی و سایر ابزار آلات الکترونیک قابلیت حمل ندارند ، لیکن افراد تلفن همراه را به دلیل سبکی و سهولت حمل ، همیشه با خود حمل میکنند و بنابر این هرگونه اطلاعات همزمان با ارسال ، دریافت میگردد در حالی که در اینترنت و پست الکترونیک این گونه نیست و اطلاع از نامه های ارسال شده نیاز به مراجعه به صندوق پستی دارد.
5- سیستم شناسایی قدرتمند – محرمانه بودن اطلاعات یکی از عوامل بسیار مهم ، به ویژه در داد و ستد های مالی تجاری است. بدین منظور در تلفن همراه از ابزار های پیشرفته ای برای تعیین هویت فرستنده ، محرمانه بودن اطلاعات و عدم امکان انکار توسط فرستنده و گیرنده استفاده شده است.
6- امنیت سیستم تلفن های همراه – دارای سیستم امنیتی بسیار قدرتمندی به منظور کد گذاری و رمز گذاری اطلاعات شخصی استفاده کنندگان است. بدین ترتیب اطلاعات محرمانه کاربران از جمله شماره کارت اعتباری ، شماره تلفن ، آدرس محل سکونت ، موجودی حساب بانکی و … در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.
7- سادگی سیستم – روش استفاده از تلفن همراه بسیار ساده است. به طوری که هر شخص میتواند به راحتی از مزایای آن بهره مند شود.
8- سرعت و کارآیی- سرعت و کارآیی تلفن همراه در حد مطلوبی است. این سیستم از سرعت انتقال و امکانات بالایی برخوردار است و تا حد امکان بی درنگ عمل میکند. ارسال و دریافت پیام و اطلاعات در این سیستم بسیار سریع و راحت صورت میگیرد.
2-1-22 )دیگر فواید بانکداری همراه
– پایین آمدن هزینه های عملیاتی
– پایین آمدن هزینه های پرسنلی
– عدم نیاز به تعدد شعب در مناطق مختلف
– جلب رضایت مشتری
– ارائه خدمات بانکی در هر ساعت از شبانه روز
– ارائه خدمات مختلف در هر نقطه ای که مشتری به آن نیاز مند باشد
– قابلیت استفاده در کلیه نقاط تحت پوشش